JežíšKristus

Posuzuje administrátor příspěvky?

Neustále mi chodí zprávy, že můj příspěvek bude posouzen administrátorem. Od administrátora mi ale nikdy nepřijde rozhřešení, jak příspěvek posoudil ☹
Tudíž – administrátor posuzuje, nebo spí?

Odpovědi
Kelt

To jsou tady nějací udavači, kteří tě nahlásí, ale na druhé straně jsem měl pár dotazů ohodnocených. Ale asi spí a občas něco stiskne a podle toho ti napíše.

jirka F

Nejspíš si myslí že se dovtípíš.

reakce na diskuzi: Mě třeba pošle do e-malu: byla smazána administrátorem z důvodu: Spam, reklama, obtěžující příspěvek..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

anonym

Tady vůbec nějaký admin je?

da ny

Admin funguje :) 24 h denně jistě nehlídají.
Mívám ohodnocené odpovědi.
Některé kdysi „nahlášené“ odpovědi byly smazány, jiné admin ponechal/vrátil zpět. Možná někdy brouzdá a sám něco smázne. ;) Většinou však na upozornění (nahlašující osoba je limitována výběrem z daných možností).

JežíšKristus

jirka: Kdyby admin za něco stál, tak aspoň něco napíše. Evidentně by se měl zabanovat.

led

Admin dáva o sebe vedieť aj bodovaním príspevkov.