annas

Člověk člověku vlkem?

Svým příspěvkem Ukamenujete mě jsem píchla do vosího hnízda a podnítila diskuzi. Domnívám se, že slov kolem bodování už bylo dost. Proto bychom měli přestat a počkat na postoj administrátorů. Čtou otázky, odpovědi a určitě si vytvářejí svůj názor a obrázek o uživatelích. Snad je vede i snaha vrátit původní charakter Odpovědím. Jak budou vypadat, záleží nejen na nás, ale především na administrátorech. Zbývá jen čekat do návratu šéfa Odpovědí. Pravidla připomněli Blesk i Kropítko.

Děkuji všem, kteří mě podpořili. Neodsuzuji ani ty, kteří mají jiný názor. Jenže nechápu, proč mnozí jedincům s odlišnými názory stále podsouvají, že toužíme po bodech? Umí číst myšlenky? Nebo je tomu právě naopak? Žádný z těch, kteří mě podpořili nemá a neměl falešné profily…

Ještě poslední poznámka. Život sestává z mnoha malých minci. Kdo je sbírá, má bohatství. Ano. Jsem bohatší, ale v negativním slova smyslu. I když jsem v životě zažila leccos, s tolika veřejnými urážkami a osočováním směřovanými na mne jsem se nikdy nesetkala. Provázejí mě od té doby, kdy se odhalily profily. Skrývání za virtualitu? Jak může někdo, kdo druhého člověka nezná, posuzovat jeho minulost? Stala jsem se ďáblem v lidské podobě… Na to nemám slov.
Žádná píseň není tak dlouhá, aby jí nebylo konce.
Snad…

Nejlepší odpověď
anonym

Dovolil bych si upozornit na skutečnost,že teto server je jen jedním z mnoha.Nejde zde o život,i když to tak někdy může vypadat.
Žabomyší války – k čemu? A proč?
Berme to i jako malou „studii“ lidí.Každý den se potkáváme na ulicích,většinou se k sobě chováme zdvořile,někdy dokonce s úsměvem.Ale jakmile jsme anonymní.......
Charakter je to,co jsi,když se nikdo nedívá.

Další odpovědi
Miroslavst

No coment.

A malý dodatek k připomenutí pravidel: Je tato otázka otázkou? Nebo jen nadpis je otázka a ostatní je text do diskuze?

Jinak k používání diskuze, na kterou mnozí odvolávají a to včetně admina mám výhrady, jelikož ať se podívám kamkoli (moje otázky-odpovědi-diskuze) vidím vždy jen čísílko, které ukazuje kolik je odpovědí. Kolik je diskuzí vidím až po rozkliknutí otázky. To se mám furt vracet a rozklikávat otázky-odpovědi, abych zjistil, že někdo v diskuzi odpověděl?
Líbila se mi odpověď jednoho uživatele(ky), který odpověděl, že na odborné otázky a hlavně odborné odpovědi by měl být jiný, tedy odborný server. Odpovědi.cz jsou místem odpočinku a zábavy.
Ano přiznám, že o palce mi jde až v první řadě, ale bohužel je to dáno pravidly. Pět otázek a odpovědí v začátku-ubohé. Domnívám se, že pokud by byl zrušen limit pro počet otázek a odpovědí, nešlo by o body nikomu. Pokud jsem tedy pokročilý nebo bronzový, honím se za body jen proto, abych mohl dosáhnout vyššího limitu v pokládání otázek a odpovědí.
Těch 200 u stříbrného je myslím dostačující. Dnes už jsem zlatý a tudíž neomezený a tak mi o body vůbec nejde, tak jako mi o ně nešlo, když jsem byl stříbrný. Padesát je ale málo. I tato skutečnost vede k různému podvádění.
Pokud se zruší omezení nebo nechá třeba limit stříbrného, upadne i nutnost více profilů a hádky o body.
Co mi však vadí je možnost smazání. Naštěstí i toto smazání je hlídáno adminem, který pokud posoudí bezvadnost tak odpověď vrátí zpět. Hlášení beru, ale mazání nikoli.
A jak jsem již uvedl několikrát, je každého věc na jakou otázku odpoví a jak otázku a odpovědi hodnotí. Nelíbí se otázka? Tak neodpovídat-ignorovat!
Pokud se někomu líbí otázky (a prosím o prominutí) ve tvaru doplňte…, ať odpovídá. Pokud však budu slovíčkařit, tak ani toto není otázka, ale úkol.
A pokud se vrátím k tomu hodnocení, znovu opakuji, že je moje věc komu dám palec a komu ne. Je moje věc, zda se mi jeví otázka zajímavá či ne.
Ještě dodám, že je špatné zamykání otázek. Třeba se spletu a odpovím špatně, přestože jsem si myslel, že je to správné. Tazatel otázku zamkne a šmitec. Pak se najde někdo fundovaný a má pravda je najednou fuč, ale to bohužel nikdo nevidí.
Proto prosím-nezamykat!, ať má otázka raději 10 odpovědí než jednu zavádějící nebo špatnou.

9 řemesel

Nic víc než souhlas.A ještě jedno : VYDRŽET!

annas

Miroslave, kdybyste odpověděl v diskuzi, nemusel jste vznášet připomínku k charakteru mé otázky. Pro odpovědi na tyto otázky je zavedená diskuze. Proti tomu ani administrátoři nic nemají. Jenže se dost málo využívá.

Na to jsme právě upozorňovali. Nemám nic proti otázkám, pokud nejsou vulgární. Ale na neotázku můžete reagovat v diskuzi.

Mým záměrem bylo ukončit opakující se diskuze a osočování.