Zlatý

Pomůže se napařit?

Když máte rýmu bez teploty, pomůže se napařit, děláte to a jak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkoušel jsem to, ale mě to nikdy nepomohlo.

Další odpovědi:

moc mi to nepomohlo spíš naopak ještě víc mi otekly sliznice a měla jsem pak zaraženou rýmu,pomohly mi kapky z mořské vody,naposled jste mi poradila čaj se skořicí jednak mi vážně pomohl,jedna mi to moc chutnalo tak děkuji Beaes

Zlatý

Jako děti jsme inhalovali nad smrkovými větvičkami, které rodiče zalili horkou vodou. Pak nám ještě vypařili nohy nebo máčeli v teplé lázni ruce až po lokty.

Zlatý

Dobré je spařit heřmánek a dát si na hlavu osušku a napařit se nad hrncem
Doplňuji:
ale mám vyzkoušeno- čínskou tygří mastičku vetřít do nosních dírek ,co nejdál to jde, to pomůže proti rýmě

Zlatý

Někdy jsem si dal do lavoru vařící vodu,nalil tam alpu,přikryl se dekou a inhaloval.Rýma se mi spustila a dýchalo se mi o něco lépe.

Zlatý

Mně občas pomůže napařit se nad hrncem, ve kterým se vaří brambory ve slupce, a vdechovat tu páru. Prý mají pod slupkou nějakou látku, která se vařením uvolňuje a ta zklidňuje sliznice - nos, dutiny i krk... Vodu osolit, klidně i víc. Inspirovali jste mě, už třetí den bojuju s nachlazením a hnusnou opuchlou rýmou - asi si ty brambory hodím, beru to jako poslední možnost, neb mě to ukrutně nebaví. Dám kdyžtak vědět, jestli to pomohlo :)

Bronzový

Inhalovali jsme horkou vodu se solí, uvolní se dýchací cesty. Samozřejmě, že kvůli tomu nemusíte zůstávat doma, dá se to provádět i v zaměstnání, třeba místo polední pauzy.

Stříbrný

Některé lidové recepty používáme tam,kam nepatří!Nachlazení:vypotit zvýšit příjen vitaminu C a B.A to tak abyste zkonzumovali1000j. Rada ,o které píšete je spíš na problémy s dutinami.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.