Avatar uživatele
Sezam1

Není to nízká částka u pojištění vozidel – více v doplnění?

Dobrý den,pojišťovák mi udělal nové povinné ručení.S tím že mi snížil pojistné plnění z 50mil. na 35mil.Není to málo?Nebo se mi to jen zdá?

Původní neotázka
Pojištění vozidel,snížení plnění

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2313 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Málo na co? Záleží co se stane. Pokud při pojistné události vznikne škoda 100 milionů, tak i 50 milionů je málo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zaibatsu

35 milionů je zákonné minimum. Záleží na tom, co se stane. Když vyhodíš autobus z dálnice a zkryplíš mnoho lidí, nemusí to stačit na náhradách škody všech poškozeným. Totéž třeba nehoda s vlakem na přejezdu. Ale obecně je naděje na škodu nad 35 milionů dost malá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Jsem pro nejnižší limit, je necelé 1% škod nad 35 milionu škody na jednu nehodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Osobně nikomu limit 35/35 nenabízím a pokud by to extra chtěl a nenechal se přesvědčit, tak jedině s podpisem že si to specielně přál. I z mimopojiš­ťováckých kruhů jsem slyšel zkazky jak pán se starým Fáčkem udělal na polňačce škodu za za 40 melounů – a to bylo v levném Česku. Těch pár korun rozdílu za to nestojí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sezam1

Pojišťovák mi udělal novou pojistku.Říkal že to je za stejných pravidel a plnění ale s mými bonusy že je to za mín.Po předčtení jsem přišel na to že mi to snížil z 50mil.na 35mil.bez toho aniž by se mě ptal nebo by mě na to upozornil.

před 2309 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek