slimmer

PROVOZ VOZIDLA S CIZÍ SPZ

Dobrý den, nevíte někdo jak by to bylo s provozem vozidla u nás? Má sestra žije trvale v Mexicu, přijela by do čech s vozidlem přihlášeným na ní v Mexiku a nechala by ho zde. Pojištění placeno tam. Mohu s ním bez problémů jezdit?

Odpovědi
Drap

Pokud budeš mít všechny doklady tak proč ne ?

ARIS

Nevím jak by to bylo v případě pokud by tímto vozem byla způsobena škoda. Kdo by ji zaplatil? Jak je to s pojištěním? Vztahuje se mexické pojištění na ČR? Jak je to v zelené kartě? Jinak si myslím, že by problém neměl být.

Martisito

Pojištění může být České (na VIN) karoserie