co je potřeba k vyjmutí RZ z depozitu

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Velký technický průkaz, uzavřené pojištění (povinné ručení) a vozidlo musí mít platnou STK.

Další odpovědi
venkovan

Pevné nervy na úředního šimla. To zbývající již kolega napsal. nevím jestli psal i emise, ale to s technickou souvisí.

cukrar

Pro ukončení režimu dočasného vyřazení vozidla je nutné předložit spolu se žádostí o ukončení režimu dočasného vyřazení vozidla v RSV, velký technický průkaz, doklady vlastníka/pro­vozovatele i doklad o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tj. zelenou kartu) a protokol o technické prohlídce.

Zdroj: zdroj: http://www.registr-vozidel.cz/dalsi-ukony/docasne-vyrazeni-vozidla