Pajuza

Pískomilové…

Ahoj měla jsem pískomila, koupili jsme mu novou klec za 500,– Ochočovala jsem ho podle přiručky :) Pak si na mě zvyknul a mazlil se :) Ale pak jsme mu koupily jestě jednoho piskomila aby nebyl sám protože jsou prej radši ve skupinkách… Ale od doby co máme pískomily a novou klec! Tak každý den je víc ohryzana ta klec! Domecky,mistic­ky,chodbicky atd. už nevíme co máme dělat! :( Už mám někdy pocit že to dolní upadne :/ jak je to moc ohryzany :( Prosím pomozte mi :/ Jsem z toho uplně vedle a novou klec už kupovat nemužu :( Nebo mi aspoň poraďte jaký bych mohla mít do budoucna zvířátko :) díky :)

Nejlepší odpověď
fcoop

Moc se neorientuji,ale jde hlavně o to,že ti hlodavci okusují klec a ničí ji?
No – dělají svoji práci.
Když jsem kdysi měl pískomily,tak vegetovali v teráriu – sklo neokoušou.
Pořiď si tedy terárium,klidně to může být i staré,vysloužilé akvárium, a jste všichni za vodou.