KamČůZeK

Plodnost pískomilů

Už rok chovám dva pískomily mongolské ale stále nemají mladé, můžou být neplodní nebo tak něco?
Doplňuji:
Jsou opačného pohlaví 🙂

Nejlepší odpověď
atriplex

Pokud se nejedná o jedince téhož pohlaví, pak nejčastějším důvodem bývá:

  1. jsou tlustí (tento důvod je skutečně na prvním místě)
  2. jsou staří
  3. nepadli si do noty. někdy je potřeba stimulace páření vyvolaná skupinou a dva jsou pak málo

Další odpovědi
P3p!no

Nemusejí být neplodní.Mohou být stejného pohlaví.:-)

Silvershine

Pokud opravdu nejsou stejného pohlaví, zkuste je přendat do většího terária, příčinou může být i stáří, či jiná sexuální orientace(Ano, i to se stává), zkuste i krmivo, které obsahuje zinek-slunečnicová semínka, hodně štěstí při dalším množení.:)