Jak odnaučit pískomila okusovat klec?

Můj pískomil pořád okusuje klec. Je možné, že si tím brousí zuby? Stačilo by mu dát nějakou větvičku na okusování? Kdo by něco věděl, napište.

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě si brousí zuby , bylo by dobré si zadat „Pískomil“ a vyjede ti vše o tvém zvířátku, co má rádo a jak ho "chovat"aby se mu u tebe dařilo

Další odpovědi
Berušinka

S největší pravděpodobností se nudí – dej mu tam tvrdé pečivo (rohlíky i chleba) + nějakou tu větvičku z ovocného stromu. A víš co milujou? – pískomilové? – když mu tam vymotáš skoro celý toaletní papír – udělá z toho cáry a potom svůj pelíšek =) – vlastní zkušenost =)

MrGandy

S největší pravděbodobností ho to neodnaučíš ani tím, že mu dáš do klece větvičku. A to ti to kousání tak vadí? Já jsem měl křečka, kterého jsem měl fakt rád a to že běhal v kolečku o sto šest a k tomu i kousal klec a to všechno večer mi až tak nevadilo. Mám rád takovéto malé zvířátka …takže jsem dokonce byl s křečkem na operaci s nádorem, což neí nejlevnější.

S tím, že dělá hluk, se člověk musí naučit žít

dědapetr

Zkoušeli jsme všechno možné,až nám vyšlo klec: konstrukce z kovových trubiček a králičí pletivo a ze skla šuflík pro lepší čištění.Vevnitř kolečko na běhání.

KriZu

Když to nechceš neměl jsi ho to učit a ukazovat mu to jak se to dělá!