Jak odnaučit pískomila okusovat klec?

Můj pískomil pořád okusuje klec. Je možné, že si tím brousí zuby? Stačilo by mu dát nějakou větvičku na okusování? Kdo by něco věděl, napište.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

určitě si brousí zuby , bylo by dobré si zadat "Pískomil" a vyjede ti vše o tvém zvířátku, co má rádo a jak ho "chovat"aby se mu u tebe dařilo

Další odpovědi:

Stříbrný

S největší pravděpodobností se nudí - dej mu tam tvrdé pečivo (rohlíky i chleba) + nějakou tu větvičku z ovocného stromu. A víš co milujou? - pískomilové? - když mu tam vymotáš skoro celý toaletní papír - udělá z toho cáry a potom svůj pelíšek =) - vlastní zkušenost =)

Pokročilý

S největší pravděbodobností ho to neodnaučíš ani tím, že mu dáš do klece větvičku. A to ti to kousání tak vadí? Já jsem měl křečka, kterého jsem měl fakt rád a to že běhal v kolečku o sto šest a k tomu i kousal klec a to všechno večer mi až tak nevadilo. Mám rád takovéto malé zvířátka ...takže jsem dokonce byl s křečkem na operaci s nádorem, což neí nejlevnější.

S tím, že dělá hluk, se člověk musí naučit žít

Zlatý

Zkoušeli jsme všechno možné,až nám vyšlo klec: konstrukce z kovových trubiček a králičí pletivo a ze skla šuflík pro lepší čištění.Vevnitř kolečko na běhání.

Když to nechceš neměl jsi ho to učit a ukazovat mu to jak se to dělá!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.