misahlina

nevíte co se děje s pískomilem, když má nateklý zadeček?

co se děje s pískomilem

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdysi jsem pískomily měl,tak vím,že toho vydrží docela dost. Ale určit,proč má oteklý zadeček – a takto dálkově – to asi nejde. Může to být TŘEBA i zlomenina .Asi bych udělal to,že bych ho izoloval od ostatních (pokud jich máš víc) , 2–3 dny počkal, a kdyby se to nelepšilo,tak hurá za doktorem.

Pískomilové jsou obvykle velmi zdravá zvířata. Nejsou tak náchylní na nemoci jako například potkani a morčata. Ale i tak lze u nich objevit několik specifických chorob. Pokud se jedná o závažnější nemoc, je vždy lepší vyhledat pomoc veterinárního lékaře, i když nemá danou specializaci na hlodavce.

http://www.kra­lici.cz/pisko­milove/pages.as­p?f=nemoci

Další odpovědi
beer

Z tohoto popisu se nedá vyvodit žádný solidní závěr, navštiv proto veterináře ať může zvířátko prohlédnout.

Zdroj: Vet.praxe

terry

Jak už to má dlouho? A jak hodně?
Šla bych za doktorem.