RARAA

Jak mám zjistit co mají moji pískomilové za rány na bříšku?

Mám doma pískomili a zjistila jsem, že mají oba na bříšku nějakou ránu. Možná se jen navzájem pokousali. Než ale zajdu k veterináři, chtěla bych znát váš názor!

Nejlepší odpověď
www

Protože nevím, jak ‚rány‘ vypadají, mohu pouze konstatovat, že nevím 😁
Chybějící srst, nebo poranění či kombinace obojího? Stejně zde žádný veterinář nechodí (a i kdyby, taky nebude bez prohlídky o mnoho moudřejší), vydrž do návštěvy. Chovanci to snad vydrží také.
Jen bych doporučoval v podobném případě neztrácet drahocenný čas zcela zbytečným vypisováním na netu, ale zajít místo toho k odborníkovi ! 😉
Názor

Další odpovědi
anonym

V každém případě nic nezkažíš, když ranky ošetříš běžně používanými humánními prostředky (vyčistit, případně něčím namazat) a jdi k s nimi k vetovi. Problém bude v tom, zjisti příčinu poranění a to ti neřekne ani veterinář!
Buďto je oddělit a vyčkávat nebo dlouze sledovat…?