Zlatý

Pijete Coca Colu ?

http://www.flixxy.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Bronzový

Originální Coca-Cola neobsahuje náhradní sladidlo aspartam, ani konzervant benzoan sodný. To se přidává jedině do těch nápojů, které se ji snaží nahradit nebo edice "Light", "Zero" a podobně. Kyselina fosforečná je velice důležitá kyselina, vždyť je to jeden ze základních stavebních kamenů DNA! A cukr je rovněž důležitý, ale samozřejmě se to s ním nesmí přehánět. Na břichabol je výborná, my ji teda nekupujem, ani ji moc nepiju, protože je to na mě moc sladký...

Stříbrný

Nepiju.

Zlatý

Zásadně ne. Nejen že obsahuje kyselinu fosforečnou, která vyplavuje vápník z těla, ale také benzoan sodný, který má tendenci poškozovat DNA. A to už nemluvím o cukru, kofeinu, případně aspartamu ( škodlivé sladidlo ). Když vidím děti, které si kupují coca-colu, tak mi to nedělá moc dobře ( rostou a potřebují vápník k růstu a pevnosti kostí ). Trenéři dětí, které sportují, jim zakazují pít coca-colu, ale rodiče jim ji bohužel kupují. :-(

Zdroj: http://www.cez-okno.net/clanok /analyzy/co-sa-udeje-vo-vasom- tele-v-priebehu-hodiny-od-vypi tia-coca-coly

Pokročilý

Už ne

Pokročilý

K videu – Coca Cola obsahuje kyselinu fosforečnou, není tedy vyloučeno, že bude se rzí reagovat.

Ano, piji Coca Colu, ale pouze v omezeném množství.

Co to je ?

Colu piju jen když je mi špatně od žaludku, jinak se podívej na složení čističe na záchod. Ano je tam ta samá kyseli fosforečná, kterou pijeme v cole (jen doufám, že v cole je jí mnohem míň).

Pokročilý

Jen tu pravou Coca Colu a jen občas.

Pokročilý

Nepiji a docela mi vadí, že když jsem u kamaráda na návštěvě tak se mně vždycky ptají jestli chci Coca Colu. Nechápu asi to berou jako, že jsem dítě a že musím pít colu.

Bronzový

Občas

Pokročilý

Velmi občas.

Ani nahodou,ani dite

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.