NikkiD

Kofola, Pepsi nebo Coca-cola – škodlivost

Která z nich je – co se týče složení nejméně a která nejvíce zdraví škodlivá?
Kterou upřednostňujete vy? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Kofola

Kofola Light – slazená stévií (na rozdíl od cyklamátu, aspartamu a dalších tělu škodlivých látek). Navrch Kofola mi z těch 3 chutná nejvíc.

Další odpovědi
arygnoc

Kofola

ešte keby tajk bola voľba ani jednu.

neuprednostňujem ani jednu, keď niektorú z nich vypijem raz za rok, tak to je veľa.

Obsah cukrov, farbív a iných kompotentov hovorí sám za seba.
Ale občasná konzumácia určite nezabije.

Kofolu som dal preto, lebo je česká (teda naša. I keď ju vlastní grécky podnikateľ).

KalonCZ

Kofola

jepik

Kofola

Andre5000

Coca-cola

Doplňuji:
Pokud na těch výše uvedených nápojích nejste závislá a pijete je s mírou, myslím že neuškodí ani jedna z nich. Já občas piju coca-colu a cofolu, pepsy-cola mi moc nechutná.

zebra8

Kofola

nonnel

Coca-cola

Doplňuji:
Nejsem na ní závislý, ale jednou za měsíc si dám jednu petku. Obsahuje kyselinu fosforečnou jako konzervant a ten blahodárně působí na svalové úpony, kdežto kyselina citronová ne.

klob1

Kofola

Kofola je nakažlivá,když miluješ neřešíš..
Orig Coca-Cola je super odrezavěníčko..kde byl rez už není a povolíš pak vše..Takže starý rezatý hřebík je jak nový.Jinak Původní Coca-cola se vyráběla z Koky,což je droga.
Chcešli vyčistit vnitřnosti tak se toho napij..
No Kofola je spíš karamel.Je naše.Někdy si dám.
Pepsi?Možná pít v dřep si.
Byla ještě nějaká cola ta byla jemná,ale něco jako Pepsi,ale ne přímo..jen už nevím jak se jmenovala bylo to těsně po revoluci.

Elis Pokorná

Coca-cola