Avatar uživatele
Absolon

Pepsi nebo Coca Cola?

Co preferujete? Chutnají prakticky stejně, ale přesto některým lidém opravdu záleží na výběru tohoto nápoje a upřednostňují každý něco jiného.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, BEAES, BENYTA, Rico, HelloKiwi před 5058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

Nechutná mi ani jedno. Je to přeslazený „šit“. Když už bych si měla vybrat, tak studenou Kofolu citrus.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Colu
.
.
.
.
.
.
http://farm4.sta­tic.flickr.com/3027/30­12805244_22fdfbb751­.jpg
.
.
.
.
.
.
.
.
.
a RUM :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Je mi to docela jedno, slyšela jsem, že v jednom je více cukru…kupuji většinou také pravou colu, ale stejně mi více chutná naše kofola, na té jsem vyrostla :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rico

Mě chutná oboje ale raději tu pravou Coca Colu ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Snad je to stejné,žíravina jako žíravina,koupila bych jí,kdybych potřebovala vycídit nějaké mince,apod…
Už ten název COCA,koka je droga,dobrou chut…
A že by člověk potřeboval do sebe dostat takové množství cukru,snad kdyby měl v plánu jít vyvracet pařezy,nač jinak tolik energie z nejznámějšího bílého jedu…
Těm kterým chutná jí znechutit nechci,jen trochu zamyšlení občas…
Taky ujíždím na návykových látkách,třeba na kofeinu – tedy z kávy,ne z koly,na nikotinu,na…to už stačí…
Např.kdo z vás pil kombuchu,je trochu dražší než kola,jen pár rozdílů – mediální kampan žádná a zdravotní přínos nepopsatelný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jojka

Mám raději Coca Colu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Stejně opravdu nechutnají. Je tam docela velký rozdíl.

Raději Coca-colu. Pepsi má sladší chuť, v podstatě jen sladkou chuť, zatímco Coca-cola je taková kořeněná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Taky Coca colu,ale většinou lehkou.Kofolou jsem kdysi dávno zapíjela jeden nejmenovaný alkohol a od té doby nemůžu pít ani tu kofču.Pepsi mě tak nechutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Jednoznačně Pepsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Mně přijde, že je to všechno „na jedno brdo“. Chutná to v podstatě stejně. Když si v tzv. „hladovém okénku“ objednám pití, někdy si dám Pepsi, někdy Coca Colu. Osobně mám raději tu Coca Colu, ale Pepsi mám ráda také. Tady asi neposoudím, jelikož mi chutná obojí. 🙂 Navíc bych ještě připojila Kofolu, na kterou nedám dopustit. Zárověň také dodávám, že tyto „sladké bomby“, jak já říkám, nepiji každý den!!! Raději piji obyčejnou vodu, která mi chutná a navíc vůbec mému tělu neškodí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Mezi coca colou a pepsi je dost velký rozdíl.A já mám radši pepsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Střídám oboje (Pepsi Twist a Coca Colu), podle toho, co je zrovna v Globusu v akci. Chutná mi oboje, takže v tom problém nevidím. Jen mě mrzí, že Coca Cola Cherry se v dvoulitrovkách snad nikde neprodává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mám ráda COCA COLU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Takže vážení jednou jsem četl nějakou studii na toto téma . Když lidem zavázali oči a dali jim ochutnat tak převážné většině chutnala pepsi a když dělali s těmi samými lidmi ten samý pokus a řekli jim co pijí tak jim více chutnala coca-cola. Jednoznačná odpověď která mě uspokojí a ke které došli i organizátoři pokusu je že za tím stojí reklama !!!
Doplňuji:
STO LIDÍ – STO CHUTÍ 😉

Upravil/a: zdeny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Coca Colu a nejlépe s ledem. Po Pepsi je mi špatně od žaludku. Ale zásadně light, ta s cukrem je chuťově hrozně sladká. Ono vůbec je to takový „zdravý“ nápoj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek