Absolon

Pepsi nebo Coca Cola?

Co preferujete? Chutnají prakticky stejně, ale přesto některým lidém opravdu záleží na výběru tohoto nápoje a upřednostňují každý něco jiného.

Nejlepší odpověď
dagry

Nechutná mi ani jedno. Je to přeslazený „šit“. Když už bych si měla vybrat, tak studenou Kofolu citrus.

Další odpovědi
Miroslavst

Colu
.
http://farm4.sta­tic.flickr.com/3027/30­12805244_22fdfbb751­.jpg
.
a RUM :D

BEAES

Je mi to docela jedno, slyšela jsem, že v jednom je více cukru…kupuji většinou také pravou colu, ale stejně mi více chutná naše kofola, na té jsem vyrostla :o)

Rico

Mě chutná oboje ale raději tu pravou Coca Colu ;)

BENYTA

Snad je to stejné,žíravina jako žíravina,koupila bych jí,kdybych potřebovala vycídit nějaké mince,apod…
Už ten název COCA,koka je droga,dobrou chut…
A že by člověk potřeboval do sebe dostat takové množství cukru,snad kdyby měl v plánu jít vyvracet pařezy,nač jinak tolik energie z nejznámějšího bílého jedu…
Těm kterým chutná jí znechutit nechci,jen trochu zamyšlení občas…
Taky ujíždím na návykových látkách,třeba na kofeinu – tedy z kávy,ne z koly,na nikotinu,na…to už stačí…
Např.kdo z vás pil kombuchu,je trochu dražší než kola,jen pár rozdílů – mediální kampan žádná a zdravotní přínos nepopsatelný.

Jojka

Mám raději Coca Colu.

GangstaHelper

Stejně opravdu nechutnají. Je tam docela velký rozdíl.

Raději Coca-colu. Pepsi má sladší chuť, v podstatě jen sladkou chuť, zatímco Coca-cola je taková kořeněná.

vecernice

Taky Coca colu,ale většinou lehkou.Kofolou jsem kdysi dávno zapíjela jeden nejmenovaný alkohol a od té doby nemůžu pít ani tu kofču.Pepsi mě tak nechutná.

iwetax

Jednoznačně Pepsi.

Jahoda

Mně přijde, že je to všechno „na jedno brdo“. Chutná to v podstatě stejně. Když si v tzv. „hladovém okénku“ objednám pití, někdy si dám Pepsi, někdy Coca Colu. Osobně mám raději tu Coca Colu, ale Pepsi mám ráda také. Tady asi neposoudím, jelikož mi chutná obojí. 🙂 Navíc bych ještě připojila Kofolu, na kterou nedám dopustit. Zárověň také dodávám, že tyto „sladké bomby“, jak já říkám, nepiji každý den!!! Raději piji obyčejnou vodu, která mi chutná a navíc vůbec mému tělu neškodí 🙂

Džanička

Mezi coca colou a pepsi je dost velký rozdíl.A já mám radši pepsi.

mj81

Střídám oboje (Pepsi Twist a Coca Colu), podle toho, co je zrovna v Globusu v akci. Chutná mi oboje, takže v tom problém nevidím. Jen mě mrzí, že Coca Cola Cherry se v dvoulitrovkách snad nikde neprodává.

panenka

Mám ráda COCA COLU.

zdeny

Takže vážení jednou jsem četl nějakou studii na toto téma . Když lidem zavázali oči a dali jim ochutnat tak převážné většině chutnala pepsi a když dělali s těmi samými lidmi ten samý pokus a řekli jim co pijí tak jim více chutnala coca-cola. Jednoznačná odpověď která mě uspokojí a ke které došli i organizátoři pokusu je že za tím stojí reklama !!!
Doplňuji:
STO LIDÍ – STO CHUTÍ 😉

Fallen Angel

Coca Colu a nejlépe s ledem. Po Pepsi je mi špatně od žaludku. Ale zásadně light, ta s cukrem je chuťově hrozně sladká. Ono vůbec je to takový „zdravý“ nápoj.