Pes nežere, nemůže muněco být?

Máme pejska seniora, celý život žije na granulích z obchoďáku a občas dostává zbytky od jídla (vím že to není správné, ale já bohužel do jeho stravy zasahovat nesmím). Posledních pár dní nežere a dokonce i zvrací. Fenou to být nemůže, jinak je ale úplně OK.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jistěže "může muněco být"...
Jenže tady se ptáš na nesprávném místě - odpoví ti veterinář po prohlídce psa. A nevím, co znamená "posledních pár dní" - ale u psa seniora nemáš na otálení příliš času.

Další odpovědi:

Zlatý

Několik dní nežere a zvrací???
Už jste měli být z veteriny dávno zpátky!!!!!!

Zlatý

Několik dní nežere a zvrací? Na co čekáš? Upaluj k veterináři.

Zlatý

Určitě to není normální stav,když zvrací.A co zvrací,když nic nežere?Můj pejsek na tom byl podobně,2 dny nežral.když sežral piškot,hned ho vyzvracel.Druhý den jsme šli k veterináři.Byl to pátek,nic na něm p.doktorka neshledala,ale napíchala mu injekce proti zvracení a nevolnosti.So+Ne pohoda,vše co zameškal,tak dohnal,žral od rána do večera.V pondělí už ale zase nechtěl a navalovalo se mu.Náhodou jsme byli obj.na odběr krve,takže jsme tam zase jeli a pan doktor objevil docela velkou kýlu ,o které jsme tak trochu věděli /i s doktorem/,ale nezdála se nám tak velká,že by se to muselo akutně řešit.Až v to pondělí.Vzal ho na sono a zjistil,že mu tlačí na střívko a od toho ta nevolnost.Nicméně musel hned na operaci,aby se kýla neuskřinula.Bohužel - z narkózy se už neprobudil.Měl těch operací za život dost a srdíčko to už nevydrželo.Měl 14 let.
Doplňuji:
ad lexx - myslím,že to doktor neudělal,sám mě volal,že se už probouzel z narkózy a potom......!A říkal,že si není vědom,že by něco zanedbal,ale že to tak prostě dopadlo.Ale na jedné straně to bylo pro něho i pro nás vysvobození.Už skoro neviděl,neslyšel,počurával se,venčili jsme ho každé 2-3 hodiny,v noci teda ne,ale ráno bylo pod ním mokro,pořád jsem prala,vyměňovala kojenecké plíny atd.
Bylo mě ho moc líto a hlavně jsem měla strach,co s ním ta další narkóza zase udělá,takže se asi všem ulevilo,ale brečím ještě teď,když to píšu.A v kuchyni na stole mám pořád jeho urničku s fotkou a každý den zapaluju svíčku.....od 26.1.....asi jsem blázen,ale je to tak!

Stříbrný

smutný příběh Hanny...asi to pán doktor tušil a dal mu silnou dávku aby to tak dopadlo, jsme všichni tvorové smrtelný

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.