Avatar uživatele
samicek333

Co mám dělat, když náš pes nežere?

Psovi dáváme granule, ale on se jich asi už 5 dní nedotkl, i když je tam má delší dobu. Dostává i pamlsky, ale on je už nechce, dokonce včera nechtěl kost z hovězího. Učím ho stopu a tak si ji vždy připravím a jako odměnu dávám salámy, jenže on je nechce, může to být tím, že jsme tu měli někde v okolí háravou fenu? Byl pořád nervózní, nežral, pořád kňučel, že chce jít ven, to jsem pochopila, že nejedl, ale teď, když už pravděpodobně asi 3 dny nehárá, pořád nechce jíst. Co mu máme dát, aby se najedl, nebo mu máme nechat jen granule?
Doplňuji:
Jinak se chová normálně, je mu rok a půl, minulý týden jsme byli na veterině a byl v pořádku, zuby má prý úplně zdravé, v pěkném stavu. Až na ten čas, kdy hárala ta fena, je normální, pořád střelený, pořád si hraje, vypadá to, že má dobrou náladu a že je v pořádku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, anonym, Adula.57 před 4578 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já bych mu nyní nedávala pamlsky i když říkáš že je nyní nechce – nech ho- hlad je nejlepší kuchař nech mu v nabídce granule a kdyby to trvalo ještě nějaký den zašla bych za vetem

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jak je pejsek stary ? Neboli ho zuby ? Ja bych se bala , uz bych s nim sla radsi na veterinu. ☹ To neni jen tak , ze nezere ani pamlsky. Nebo ma horecku … nemuzete s nim nekam zajet ? -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
slad08

Ten pes hlady neumře, to se nemusíte bát, možná jde pouze o nějaké jeho zažívací potíže. Nebo pes také nemusí jíst steskem, smutkem nebo tak.
Můj pes taky nežere, když jsem pryč a poté co přijdu žere jak blázen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Také se mi stalo něco podobného.Nakonec jsem zjistil že to bylo skutečně háravou fenou,kterou má sousedka.Vše se později vrátilo do normálu a náš jezevčík začal opět jíst granule.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

Buď mu žrádlo nechutná- připadá mu: vysušené,nezdra­vé,bez masa atd. A nebo mu něco je.Zkuste jiné krmivo-kvalitní a nebo pak ke zvěrolékaři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Míša2

Já bych mu vyzkoušela změnit stravu, třeba mu granule nejedou a bude stačit jen vyměnit za jiné a nebo nějakou dobrou konzervu co třeba od Britu Monoprotein- je to 100% čistý protein.

před 1909 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek