Luiza

Granule pro starého psa

Zdravím, jaké granule kupujete svým starým pejskům? Budu ráda za doporučení na konkrétní značku.

Odpovědi
elkon

Každému psovi vyhovuje něco jiného, poraďte se s vaším veterinářem, který psa zná a ví co pes může a co ne.

Ametyst

Objednávám granule Delikan CD Light. Opravdu se osvědčily, a pejsek docela omládl.

Drap

Kupuji Anka , každý pes potřebuje jiné, Je třeba odzkoušet.

cappuccino

Vas pejsek je urcite na nejake granule zvykly. Pokud ma potize s kousanim, bud bych mu je macela, anebo pomalu presla na masove konzervy.
Existuje spousta granuli pro psi seniory. Informujte se v prodejne.

LenkaHaj

My krmíme značkou Marp a pejsek je spokojený a vitální. Taky na srsti je vidět, že jsou granule dobré, má ji lesklou a zdravou.

Milunak

Krmím stejnou značkou a spokojenost. Za mě má asi nejlepší složení a pes je spokojený.

ZuLeona

Holky – kde bych se o značce dozvěděla víc a kde od nich granule kupujete?

Norka95

To záleží i na tom, jak moc je pejsek ještě ve stáří aktivní. Já kupuju přímo nějaké granulky senior a hlavně lehce namočím do vody, aby byly měkkčí (kvůli zoubkům) a plus přidávám občas konzervu. Teď objednáváme už několik měsíců Louie konzervy. :)

Milunak

Tady máte odkaz na jejich stránky, kde najdete veškeré zkušenosti www.marppetfood.cz

john0000000

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Strč si ty tvé kecy do zadku.