ZuLeona

Poradíte pro psa krmivo bez obilovin?

Poradíte dobré krmivo pro psa bez obilovin? Dnes nám veterinář řekl, že pejskovi obiloviny vadí.

Otázka končí otazníkem. Ptáte se na krmivo bez obilovin, nebo psa bez obilovin.

Odpovědi
cappuccino

Kazdy vyrobce uvadi slozeni krmiva na obalu. Staci zadat dotaz do vyhledavace a ridit se pokyny. Nezname rasu Tveho pejska, velikost, stari. Takze tady Ti nikdo spravnou odpoved nemuze dat.
To, ze obiloviny psum skodi, je vseobecne zname!
Zmena stravy by mela probihat postupne. Krome granuli by mel pes dostavat i maso, nektere mlecne vyrobky a ruzne druhy zeleniny. Ale i to se da vse najit na netu. Pokud sveho psa milujes, ten cas by sis mela udelat.
Navic se to tady uz probiralo:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/granule-pro-psa-ktere-kupovat-ktere-jsou-zdrave

Ametyst

Právě listuji malým katalogem fy JK animals z Bystřice nad Olší. Vyrábějí kvalitní krmiva bez zbytečných obilovin nebo rýže.

Luiza

Doporučím značku Marp – mají kvalitní složení bez zbytečných přísad i bez obilovin. Náš pes je spokojený, vitální a má krásnou srst.

LenkaHaj

Taky kupuju už této české značky a mají fakt perfektní složení bez zbytečných náhražek a přísad www.marppetfood.cz

Milunak

Zdravím, můj pejsek má citlivé zažívání a všude čtu, že obiloviny zažívání dráždí, takže zkusím granule od Marp objednat – třeba bude pejsek spokojenější :)

Norka95

Zdravím, my jsme věrní už dlouho jedné značce a musím říct, že je dobré vybírat hlavně masité konzervy, které jsou šťavnaté a mají alespon 95% masa. Pak je tam ta rostlinná složka v pořádku. :) Náš pejsek má citlivé zažívání, takže granulky berem sensitive (které plné masa moc většinou nejsou) a proto pejskovi občas přilepšíme kvalitní konzervou. :)

Januna95

Příspěvek smazán administrátorem.

ZuLeona

Moc děkuji za doporučení, hned jsem od nich granule objednala. Pročítala jsem různé diskuze a chovatelé tuto značku moc chválí.