Hasankova

Granule pro dospělého psa

Zdravím, poradíte – jaké granule jsou za Vás ty nejlepší pro dospělého psa?

Odpovědi
Drap

Nelze říct. Za mě to mohou být některé, ovšem psovi nechutnají. Je potřeba zkusit. Také musíš vybírat podle psa a složení granulí. Některou látku některá plemena nemohou. Je spousta granulí, jen si vybrat. Třeba Puffins,Acana,Orien a desítky dalších.

Emefej

My krmíme granulemi N & D. Psům chutnají a jsou v dobré kondici, ale synův pes je vůbec nechce. Musíš zkoušet.

cappuccino

Musis si precist neco o rase tveho pejska a ridit se radami, co prave jeho rasa potrebuje.
Hodne majitelu take zapomina, ze hlavni potravou psu a kocek by melo byt maso.
Na internetu je informaci dost.

Samsara

Dobrý den, kupuju granule značky Marp – jde o českou značku a granule mají opravdu nejlepší – bez obilovin, takže nezatěžují zažívání. Navíc má můj pes krásnou srst, je vitální a spokojený.

GabuleF

Holky, na granule od Marp jsem už četla dobré recenze, napíšete, kde granule kupujete?

Martinakola

Taky kupuju granule Marp, objednávám je na https://www.mar­ppetfood.cz/

Lollinka

Souhlasím – taky kupuju krmivo od české značky Marp. Mají super granule i konzervy, vše je bez obilovin a se super složením.