Bronzový

Může jíst pes kočičí granule a kočka psí?

Dobrý den, může pes jíst kočičí granule? A kočka ty psí? Moje máma se mě na to dneska zeptala, že prý kočka psí může a pes kočičí ne a nebo naopak. Nevíte, co je pravda?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Každé granule jsou vyráběny pro konkrétní druh. Pokud pes sežere náhodně kočičí granule a obrceně, nic se neděje. Krmit však kočku trvale pomocí psí stravy by bylo nevhodné a pro zvíře nezdravé. Platí stejně i naopak.

Další odpovědi:

Zlatý

ne ani omylem ....

Kočka i pes mají odlišné nároky na krmivo a jeho složení. Dlouhodobě "přehozené" krmivo je organizmus zatěžující.
Přečti si složení kočičích granulí a porovnej se psími ! Rozdíl snadno najdeš...

Stříbrný

no, ono se taky nic nestane, náš pes kočce běžně ukrade všechno její kočičí, zatím z toho nemňouká, ani z toho vážně neochořel, kočka dělá psovi to samé, ani u ní jsem si nevšimla, že by mňoukání vyměnila za štěkot, ještě když se do toho připletou slepice, tak každý zbaští to, co zrovna jemu nepatří, pokud má pes vážně po práci hlad, to svoje si uhlídá, nenechá kočku sežrat mu to, je to potvora, takže- nic se nestane, ale každému patří, co jeho jest, každé krmivo je pro jiné zvíře, má to svůj účel, proto se vyrábí tolik druhů krmiv pro konkrétní zvířata

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.