Avatar uživatele
samicek333

Může jíst pes kočičí granule a kočka psí?

Dobrý den, může pes jíst kočičí granule? A kočka ty psí? Moje máma se mě na to dneska zeptala, že prý kočka psí může a pes kočičí ne a nebo naopak. Nevíte, co je pravda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Adula.57, anonym před 3999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Každé granule jsou vyráběny pro konkrétní druh. Pokud pes sežere náhodně kočičí granule a obrceně, nic se neděje. Krmit však kočku trvale pomocí psí stravy by bylo nevhodné a pro zvíře nezdravé. Platí stejně i naopak.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

ne ani omylem …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kočka i pes mají odlišné nároky na krmivo a jeho složení. Dlouhodobě „přehozené“ krmivo je organizmus zatěžující.
Přečti si složení kočičích granulí a porovnej se psími ! Rozdíl snadno najdeš…

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana, beer Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no, ono se taky nic nestane, náš pes kočce běžně ukrade všechno její kočičí, zatím z toho nemňouká, ani z toho vážně neochořel, kočka dělá psovi to samé, ani u ní jsem si nevšimla, že by mňoukání vyměnila za štěkot, ještě když se do toho připletou slepice, tak každý zbaští to, co zrovna jemu nepatří, pokud má pes vážně po práci hlad, to svoje si uhlídá, nenechá kočku sežrat mu to, je to potvora, takže- nic se nestane, ale každému patří, co jeho jest, každé krmivo je pro jiné zvíře, má to svůj účel, proto se vyrábí tolik druhů krmiv pro konkrétní zvířata

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Sova

Chtěl bych se zeptat, jaké konzervy kupujete pro svého psa? které Vám žere? které mu chutnají?

před 1457 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anetahakl

Zkoušela jsem více druhů konzerv, abych věděla, které mu sedí. Zůstala jsem u konzerv, které jsou jen s jedním proteinem. Velice mu chutnají, a navíc jsou příznivé pro jeho trávení.

před 1456 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Sova

Které konzervy pro svého psa teda kupujete? a kde případně prosím? co přesně znamená, že obsahují jeden protein?

před 1455 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Anetahakl

Kupuji mu výborné konzervy Brit mono protein. Když si tohle zadáte do vyhledávače, tak je najdete v několika obchodech. Můj pes by se jich mohl užrat.

před 1453 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek