samicek333

Může jíst pes kočičí granule a kočka psí?

Dobrý den, může pes jíst kočičí granule? A kočka ty psí? Moje máma se mě na to dneska zeptala, že prý kočka psí může a pes kočičí ne a nebo naopak. Nevíte, co je pravda?

Nejlepší odpověď
Drap

Každé granule jsou vyráběny pro konkrétní druh. Pokud pes sežere náhodně kočičí granule a obrceně, nic se neděje. Krmit však kočku trvale pomocí psí stravy by bylo nevhodné a pro zvíře nezdravé. Platí stejně i naopak.

Další odpovědi
badisko

ne ani omylem …

anonym

Kočka i pes mají odlišné nároky na krmivo a jeho složení. Dlouhodobě „přehozené“ krmivo je organizmus zatěžující.
Přečti si složení kočičích granulí a porovnej se psími ! Rozdíl snadno najdeš…

anonym

no, ono se taky nic nestane, náš pes kočce běžně ukrade všechno její kočičí, zatím z toho nemňouká, ani z toho vážně neochořel, kočka dělá psovi to samé, ani u ní jsem si nevšimla, že by mňoukání vyměnila za štěkot, ještě když se do toho připletou slepice, tak každý zbaští to, co zrovna jemu nepatří, pokud má pes vážně po práci hlad, to svoje si uhlídá, nenechá kočku sežrat mu to, je to potvora, takže- nic se nestane, ale každému patří, co jeho jest, každé krmivo je pro jiné zvíře, má to svůj účel, proto se vyrábí tolik druhů krmiv pro konkrétní zvířata

Jiří Sova

Chtěl bych se zeptat, jaké konzervy kupujete pro svého psa? které Vám žere? které mu chutnají?

Anetahakl

Zkoušela jsem více druhů konzerv, abych věděla, které mu sedí. Zůstala jsem u konzerv, které jsou jen s jedním proteinem. Velice mu chutnají, a navíc jsou příznivé pro jeho trávení.

Jiří Sova

Které konzervy pro svého psa teda kupujete? a kde případně prosím? co přesně znamená, že obsahují jeden protein?

Anetahakl

Kupuji mu výborné konzervy Brit mono protein. Když si tohle zadáte do vyhledávače, tak je najdete v několika obchodech. Můj pes by se jich mohl užrat.