Pokročilý

Pes nechce jíst granule, co mu mám dát ?

Můj pes nechce jíst granule, co mu mám dát ze stravy kterou jim já ?
Mockrát děkuji.
Doplňuji:
Ale on uz od vcerejska nechce nic jist.. :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevíme o jak starého ani o jak velkého psa se jedná. Pokud jde o dospělého psa, nebude mu vadit 1-2 dny na vytrávení. Nevím ani čím se stravujete vy, takže nejde doporučit, co z vašeho jídelníčku lze psovi předložit. Jestliže dospělý pes odmítá obvyklou stravu a nemá žádné potíže, jako např. zvracení nebo průjem není několikadenní nechutenství žádný problém.

Další odpovědi:

Bronzový

Nic nech ho vytrávit.

Stříbrný

Třeba nemá hlad.Z lidské stravy mu nic nedávej.Pes musí žrát granule,jakmile si zvyjne na tvoji stravu akorát ztloustne a také mu nedělá dobře.
Uvidíš,že až bude mít hlad tak ty granule sežere.

Bronzový

uvař mu kolínka a přidej konzervu - můj občas taky nechce granule, ale spíš je to tím, že když ho vezmu proběhnout, tak pak žere dobře

šunku, svíčkovou, řízek on si vybere

Bronzový

Náš pes je taky nechce íst, a tak mu ty granule zalijeme trochu horkou až vařící vodou, přidáme housku a salám. Místo salámu mu tam někdy dáváme konzervy nebo mu teď kupujeme sáčky pedigree to mu zavoní a dostane na to chuť. Dejte mu to až to trochu vychladne, ale ať je to teplý.
Doplňuji:
Bedy má pravdu, takovéhle hranule jsou hodně špatné, náš pes kvůli nim zemřel. Proto teď na granulích nešetříme a kupujeme Purinu. Tuhle značku nám poradila veterinářka.

Zlatý

Granule jaké zančky? Nejhorší granule jsou Pedigree, jsou minimálně výživné a jsou hrozně slané. Prý dokonce obsahují i návykové látky, nevím..
Pokud chcete kvalitní granule, kupte mu granule značky Brit, jsou české, jsou výživné a našemu psovi chutnají i samotné.
Pokud by se Vám Brit zdály drahé, doporučím Friskies, které docela ujdou...
Dokonce i některé levné granule jsou docela dobré.
Ale určitě se vyvarujte těm Pedigree a kočkám nedávejte Whiskas - je to to samé...prostě slané, s malou výživovou hodnotou...

Bronzový

Může to být i háravou fenou, náš pes většinou kvůli fenám nežere hodně dlouho

tak mu dej salam vysočinu.nebo maso

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.