MiluskaN3

Máte někdo tip na granule pro staršího pejska?

Zdravím, máte někdo tip na granule pro staršího pejska? Budeme se teď na dobu neurčitou starat o pejska babičky, jelikož už venčit několikrát denně nezvládá, no a granulky, co mu do teď dávala už mu moc nejedou, tak chceme zkusit něco nového, jen se v tom zatím tolik neorientujeme.

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučil vám navštívit stránky výrobců krmiv. (například Brit care, Pedigree atd) Na Brit care můžete vyhledat granule podle různých specifikací. Díval jsem se přímo a lze tam vyhledat granule podle věku psa i velikosti a váhy. Tyhle značky vyrábí přímo podle věků psa a dokonce i podle rasy. Staší se tam jen podívat. Nevím jakou máte rasu nebo jakou má váš pes váhu ale našel jsem tam například Brit care senior. ( https://www.krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/psi/brit-care-senior-lamb-and-rice )

Zdroj: https://www.krmivo-brit.cz/cs/

Další odpovědi
Annemone

Každý Vám doporučí jiné, ty svoje oblíbené. Jestli chcete krmit pejska opravdu zodpovědně, podívejte se na rozbor a hodnocení jednotlivých granulí od odborníků ve výživě.
Vše nevhodné v nich uvidíte značené červenou barvou.
https://www.psi­krmivoradce.cz/znac­ky-krmiv-a-z/

jáára

Krmím Nativia senior, Taky hodně záleží co je to za pejska…

nyjono

Jde o to, co mu bude chutnat.
Zkus menší balení řady Senior. Třeba Brit care.

Romainos

Přesně je hodně důležité co je to za pejska, jaký má vzrust atp :) Já objednávám přes net a nechal jsem si poradit tam od něj lidí co jsou v té infolince :)

Bob2

Tyjo zrovna teď doma taky řešíme téma granule, jelikož je naše kokřice taková vybíravka, že to si snad ani neumíte představit 😁 Díky za diskuzi, tipy se mi hodně hodí 🙂

Broukk

Ahoj, my krmíme naše zvířata Brit Care (kočky i psy)… jsou superprémiové a hypoalergenní. Všichni vypadají spokojeně a celkem hezky prospívají.. Fenka má Brit Care Adult Salmon & Potato (bez obilovin). Ale pokud máte staršího pejska, vybrala bych radši něco pro seniory. Mají tuším dvě seniorské varianty a jedna je i light, pro pejsky,kteří potřebují udržovat váhu…

kamila44444

Každá kvalitní značka má své granule pro seniory. Každému pejskovi chutná něco jiného. Ale pokud mu chcete dávat opravdu kvalitu a v dobré cenové relaci, doporučuji od značky Brit Care

MarkettB

Souhlasím, Brit je celkově velmi kvalitní značka, taky kupujeme. Máme boloňáčka a foxteriéra. Jeden je alergik a druhý má velmi citlivé zažívání, takže si umíte představit jak těžké bylo vybrat granule, které směli a zároveň aby jim chutnalo

DomcaJe

Dáváte někdo i konzervy, nebo jenom granule?

Renatka2

Jasnýý, já dávám konzervu skoro denně, teď jsme začali kupovat konzervy Brit, jsou plný masa a psovi moc chutnají. Má to za odměnu. Jen se po ní zapráší.

PetaKo

Také kupujeme granule Brit, konkrétně tyto bezobilné www.bastadomis­ky.cz/BRIT-Care-Grain-free-Senior-Light-Salmon-Potato-12kg-d2027.htm

Kajaka

Také bych vyzkoušela menší balení granulí a uvidíš zda psovi budou chutnat. Já tedy našeho psa krmím také Britem, takže s jinými nemám zkušenost.

Sonka Pop

Takhle, já teda kupuju granulebardog. Jasně, můžu sem napsat, jaký konrétně, ale při vašem výběru je třeba zohledit především věk a hmotnost psa. Jedině podle tohoto koupíte kvalitní krmivo, které psovi dá všechny potřebné živiny.

XenieRo

Je, to by mě taky zajímalo, jaké přesně kupujete. Jako oni toho mají v nabídce tolik a než se tím prokoušu…:(

SuzanKa

Pěkný den, chtěla bych se zeptat – je tu někdo, kdo má zkušenosti s těmito granulemi pro štěnata https://petho­me.cz/cs/psi/1­3031-brit-care-dog-puppy-lamb-rice-3kg-8595602509805­.html?search_qu­ery=brit&resul­ts=401? Jsou hypoalergenní. Ráda bych znala vaše zkušenosti, zejména to, jak na ně pes reaguje.

Pajka.111

Ahojky, tyto granule nekupujeme, ani je neznáme. My jsme teď dostali doporučení na https://www.gra­nulebardog.cz, tak ty budeme zkoušet. Tyhle granule znáš?

Dominno

já pravidelně kupuji tady tyto granule, které náš pes žere permanentně a sežere to celé https://www.krmivo-pes.cz/psi/gra­nule/brit-premium-dog-adult-s-8kg-1-5kg-zdarma/

DomcaJe

Tak to jsem nevěděla. Přijde mi, že už mně fena nechce ty granule ani vidět… tak já zkusím taky koupit konzervu, aspoň bude mít trochu změnu.

Sonka Pop

Ahoj, my bereme granule od granulebardog. Co jsem se dívala, tak mají skvělou a fakt hodně širokou nabídku. Tak se zkus podívat na jejich webovky a určitě tam najdeš, co hledáš.

XenieRo

Tak já jsem se na ty granulebardog dívala a jako co se týká jejich složení, tak jsou skvělé. Jen by mě ještě zajímalo – ty kupuješ jaké ty granulky konrétně?

Pajka.111

Taky by mě zajímalo, jaké konrétně granule berete…

anonym

Kepler ale asi ví o granulích Brit care své 😁