Dža-Dža

Je to granulemi ?

Ahoj, máme jorkšíra, který má takovou matnou srst, která se pořád zacuchává. Krmíme granulemi Acana. Prý jsou to druhé nejlepší granule na trhu. Přešli jsme na ně teprve nedávno z granulí Royal Canin, o kterých jsme se dozvěděli, že nejsou nic moc..

Odpovědi
Cuketka

Ahoj, neda se jednoznacne rict,ktere granule jsou nejlepsi, zkratka kazdemu pejskovi vyhovuje neco jineho. Jak je pejsek stary? Pecujete o srst zvensi?
osobne se mi na vetsinu neduhu osvedcila uplna zmena stravy, pes zere momentalne Platinum, ty maji extremne vysoky obsah masa a chutnaji mu, napul s domaci varenou stravou. Existuji sampony i kondicionery pro psy, ale nejvic zalezi na tom, jestli je to akutni zhorseni, v jake je pejsek kondici atp.