proc muj pes zacal vice pit?

dobry den,,mam labradora,a posl,dva tydny pozoruji vetsi potrebu piti......muze to byt nejakou nemoci?????sa­mozrejme hodne čura,,a hlavne dlouze…dela mi to starosti..deku­ji..R,krajniko­va

Nejlepší odpověď
stana73

Nejčastější příčina bývá cukrovka.Pokud neměl třeba změnu krmiva,nechte ho radši vyšetřit.
Doplňuji:
Selhání ledvin by mohla napovídat zbarvená,nebo zapáchající moč

Další odpovědi
xSiriusx

Mohlo by to být selhání ledvin, rozhodně doporučuji veterináře!

Zdroj: http://kabt.bul­terier.com/vi­ew.php?nazevclan­ku=seznameni-se-stavem-selhani-ledvin-u-psa&cisloclan­ku=2008120032