Avatar uživatele
jejjexk8

Odvolání proti písemné práci z českého jazyka

Mám problém, že jsem neudělal písemnou práci z českého jazyka o jeden bod (slohová práce). Přišlo mi to jako nespravedlivé jelikož si nemyslím, že jsem to napsal tak zle, aby má práce byla ohodnocena za 5. Komentář byl dost divný k té práci od hodnotitelů a připadá mi dost subjektivní, že se jim téma vypravování nelíbilo. Celou maturitu jsem zvládl nejhůř za 2 kromě té slohovky. Problém je hlavně v tom, že nemohu na vysokou školu do Anglie kam jsem se hlásil. Většina lidí mi doporučila odvolání, tak jsem ho tedy podal. Jenže moc nevěřím, že to vyjde, protože mi někdo říkal, že když je ta práce na pokraji minima bodů, tak ji kontroluje více lidí. Je to pravda? Nemáte někdo zkušenost? Odpovědi jako “jsi blbej a proti tomu se neodvoláš” apod. si velice užijte.

Zajímavá 0 před 1800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Pokud jsi napsal písemnou práci z češtiny stejně, jako tuhle otázku, pak se ani neodvolávej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Odvolej se za každou cenu. Zvládl jsi celou maturitu kromě té slohovky, takže jsi jenom krůček ke složení zkoušky dospělosti. Je škoda to vzdát a nemít maturitní vysvědčení. Bez maturity jsi nic.

Využij všechny možnosti, které máš k dispozici, abys získal maturitu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Pokud ji kontroluje více lidí, tak to není subjektivní, ale objektivní. Máš prostě smůlu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

@Rokio,
v odvolání bude potřeba argumentovat konkrétně jednotlivývh bodů.

Argumenty „celou maturitou“, nemožností pokračovat ve studiu apod. jsou „mimo mísu“.

před 1799 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@Edison: … líp bych nedokázal odpovědět …

před 1800 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek