Avatar uživatele
tomáš007

očkování proti tetanu

Dneska jdu na očkování proti tetanu. Bolí to píchnutí nebo hlavně až potom? Jaké máte zkušenosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4435 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tomáši, jenom klid. Přežít se dá obojí. Může to být nepříjemné, ale je třeba to vydržet. Bez tohoto očkování bys byl při většině úrazů nadměrně ohrožen. Takže to přetrp. Bolet to může, přebolet to musí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kuba007

Jo. strašně to bolí… Dostaneš křeč do ruky a potom omdlíš… V noci nemůžeš spát a zdají se ti škaredý sny o bubákách. Celý je to hrozný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Vpich bolí zhruba jako každé očkování, mně osobně to bylo jen nepříjemné, ale že by to bolelo, to ne. Spíše jsem měla problémy asi dvě hodiny po vpichu, že jsem ztratila v ruce úplný cit, pamatuju si, že jsme byli v obchodě, taťka mi strčil do ruky dětský nafukovací kruh, vzala jsem ho ze zvyku pravou rukou a jak jsem v ní neměla cit, tak mi prostě vypadl.. A celý den to tak bylo. Nebolelo to, jen to bylo zvláštní. Na druhý den už vše ale bylo v pohodě, netuším, jestli to tak působí na všechny, toť moje zkušenost. Co se bolesti týče, tak absolutně žádná. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verunka483

kuba007: Proč ho takhle strašíš? Nic z toho so jsi napsal není pravda. Chápu jeho obavy, taky jsem nedávno byla na různých očkováních.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek