Příspěvky na očkování

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na příspěvky k očkování třeba na klíšťovou encefalitídu. Zdali VZP proplácí nějakou část za vakcíny. Děkuji za odpověď. Roman

Nejlepší odpověď
mosoj

Bohužel se píše rok 2010. U VZP má příspěvek na očkování proti encefaliditě nárok pouze dítě do 15 let a to pokud jsou u VZP pojištěni i jeho rodiče. Příspěvek činí max 500Kč.

Zdroj: http://www.vzp­.cz/cms/inter­net/cz/Klienti/Pre­vence/zdravaro­dina/index.html

Další odpovědi
panenka

Manžela mám u této pojištovny zaregistrovaného a tak vám z časopisu který odebíra posílám co je napsáno o příspěvku na klíštovou encefalitidu.

Až 1000 korun mohou nyní získat pojištěnci Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) na očkování proti klíšťové encefalitidě.

ReHu

Sice chápu, že toto je server odpovědí, nicméně si myslím,že je jednodušší se ptát přímo u zdroje, např u VZP. Ať už na jejich stránkách, telefonem nebo na pobočce.