ReHu

Oblíbený autor

Zajímalo by mě, jaký je váš oblíbený autor. Dejme tomu během posledních 2 let, protože předpokládám, že během života se zájmy mění.
Mě poslední dobou zaujal Robert Kiosaki.

Nejlepší odpověď
quentos

Haruki Murakami, půlku ho mám v češtině a půlku v angličtině (japonsky holt neumím)… ještě nezklamal, čte se jedním dechem

Další odpovědi
anonym

Miluju Plevu a jeho Malého Bobše.
Ch. Bukowski a jeho „Zápisky starého prasáka“ také nejsou k zahození.Ale Bobeš je Bobeš.

Tombik

Baťa

ten který je

Vladimír Neff,Alexandre Dumas.

Džanička

Můj nejoblíbenější autor ještě na základce byl Jaroslav Foglar,dnes čtu hodně životopisy herců a zpěváků,takže tam je autor pokaždě jiný..

SinceX

Mezi mými oblíbenými autory jsou spisovatele Stephen King – časožrouti, Holčička, která měla ráda Toma Gordona, Ray Bradbury – fantasta například Kronika Mimozemšťanů, Miroslav Švandrlík – Černí baroni. Doporučuji je na čtení :))

JayDee446

P. Verlaine, F. Nietzsche, L. Klíma, V. Hrabě, J. Orten.

qwertz

Hmm, jednoznacne John Irving a taky A.C.Clarke.

Michal

Jan Klíma,Pavel Kasík,Jerome Klapka Jerome a tvůrci pohádek.

Nave

tak s dcerkou hodně prohlížíme spíše ty knížky a čteme říkadla,pohád­ky.jinak za poslední 2roky jsem četla knížky od Jude Deveraux,a Martina Cole.

iwetax

Lenka Lanclová