Mirdas

Váš nejoblíbenější spisovatel?

Respektíve kterého současného autora detektívek máte nejraději a kterou knihu bez váhání doporučujete k přečtení?

Nejlepší odpověď
jirka F

Frauke Scheunemannová.

Další odpovědi
annas

Není to jednznačné. To, co zaujme mě, se nemusí líbit vám. Také jste neuvedl, zda jde o autora českého, nebo světového.

V poslední době už detektivky tolik nečtu na rozdíl od minulosti, když vycházely v různých edicích.

Zkuste se podívat na Hanu Proškovou,. sice už zemřela, ale psala celkem zajímavé povídky i romány.

Některá její díla byla zfilmovaná.

Podívejte se do odkazu, možná některé filmy jste viděl. Je smaozřejmě rozdíl číst a vidět.

https://www.centrum-detektivky.cz/vse/ha­na-proskova

Rokio

Arthur Conan Doyle, autor literární postavy Sherlocka Holmse.

Kryšpín

O čem sním když náhodou spím