RAB

Která je vaše nejoblíbenější kniha (uveďte prosím i autora)?

Která je vaše nejoblíbenější kniha (uveďte prosím i autora)? Já totiž té anketě Kniha mého srce moc nevěřím, myslím, že jsou výsledky zkreslené.
Moje nej kniha je: J. K. Rowling: „Harry Potter a Ohnivý pohár“.

Nejlepší odpověď
kropitko

Oblíbených knih mám hodně,ale v poslední době(cca 4 roky) vede autor Brown Dan,četla jsem téměř všechny jeho knihy a nejvíc mně asi zaujala Pavučina lží,naopak Šifra Mistra Leonarda,mně naopak zklamala,čekala jsem od toho víc…

Další odpovědi
rynek878

Erich Maria Remarque-Tři kamarádi

dudu

Kája Mařík

panenka

Mám hodně oblíbených knížek kuchařky,moder­nizace domu, když jsem byla nedávno u tchýně a viděla jsem u ní veškeré knížky od AGATHY CHRISTIE tak jsem si od ní půjčila dvě TŘINÁCT OŘÍŠKŮ K ROZLOUSKNUTÍ a Poslední případ slečny marplové a dva jiné příběhy,Třináct oříšků už jsem přečetla a tu druhou se chystam přečíst.

Michal

Mám rád Malého prince a Bibli egoistů.

Zdroj: ze života

gnr54

Mé nejoblíbenější knížky jsou od Arthura Hailey a Jackie Collns.Vždy zapomenu na všechny problémi.

alexandra

Moje ůplně nejoblíbenější knihy,jsou všechny od Simony Monyové a ty bych doporučovala přečíst všem ženám a třeba i mužům,potom knihy od Fieldingové a nyní taky ráda čtu detektivky od Inny Rottové,ve kterých vyšetřuje příběhy starší žena Jana Brodská.Potom je dobrá kniha Robin od Zdeny Frýbové.
Tímto děkuji moji milé Janičce do Krnova za ochotné půjčování těchto knih.

Marky71

Knih mám spostu, ale mezi mé nejoblíbenější stále patří Řeka Bohů od W.Smithe.

martina1

Přiznám se,že jsem čtecí barbar od školy čtu jen pohádky dětem.Dohání to za mě manžel,který čte každý den a jakoukoli knížku má zhruba na týden.Ovšem ráda jsem četla, když jsem byla malá a teď dětem Krkonošskou pohádku od Marie Kubátové.:-)

iwetax

Podej mi ruku Radko- Lenka Lanclová

sisi0110

Záleží na náladě ale oblíbené jsou: Hannah-Paul-Loup SULITZER, Osma – Katherine NEVILLE, Příběhy nečekaných konců – Roald Dahl, Apokryfy – Karel Čapek, také Harry Potter,…je toho hodně, ale jak říkám záleží na náladě.

Džanička

Na základce jsem četla Jaroslava Foglara,mám ráda knížku Lvice Elsa od Joy Adamsové,a potom Den Trifidů.

ReHu

Já v knize mého srdce hlasovala pro Malého prince.
Ale mám moc ráda Londona, především knihu Tulák po hvězdách a Martin Eden. Sice nejsou moc optimistické, nicméně, když jsem měla depku, spolehlivě mě z ní dostaly.
V současnosti preferuji knihy Roberta Kiosakiho.

lorja

Nemám v oblibě vyloženě jen jednoho autora, nebo knihu.
V poslední době jsem četla od Sam Bourne Konečné zúčtování,od Alan Titchmarsh Bláznovství,od Henning Mankell Pyramida a od
Diane Hammondová Hanin sen.

doris

Všechny od Zdeny Frýbové, Simony Monyové, Joy Fieldingové – a vůbec, všimli jste si, že lepší knihy píšou ženské? (Pánové prominou…)I když Viewegh občas píše, jako by byl žena…

anonym

Dobrý den.Moje nejoblíbenější kniha je KNIHA KNIH A TOU JE BIBLE-SVATE SLOVO BOŽI.JE to KNIHA kde člověk najde vždy na vše odpovéď a která ze všech napsaných knih JE JEDINA DO POSLEDNIHO SLOVA ABSOLUTNĚ PRAVDIVA.DOPORUČUJI ALE NEVNUCUJI.ZDRAVI VAS ZAJ-PO.

Zdroj: Osobní zkušenosti.

Komodita

Autorka Francoise Sagan(ová).,,Máte ráda Brahmse?Dobrý den,smutku.Jinak mám ráda všechní autory(ky) co tady už jmenovaly…Z každe knižky mám i oblibene citaty.