Nemám chuť k jídlu, čím to je?

Poslední 4 dny skoro nejím. Mám hlad, ale nějak nemám potřebu si něco k jídlu dát. Není to, že bych se omezovala, vůbec. Ale spíš mi to nějak nevadí, nejíst tolik. Chtěla jsem se zeptat.. nemohu být třeba nějak nemocná? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
- Nemůže to být třeba těhotenství ? Před pár dny mě prstil přítel a já mu ho honila. Neměl na rukou sperma, nic. A hlavně na svůj 'úd' si při sexu šahá druhou rukou. Nic víc jsme mezi sebou bez ochrany neměli.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdo má chuť v tomto vedru?Stačí si nakrájet meloun vychlazený nebo okurku trošku si ji posol abys vyrovnala to cos vypotila , moc prima to osvěží a taky trošku zasytí. Když ti nebere, nepřemáhej se , chuť se dostaví.Hlavně hodně pij /nealko/

Další odpovědi:

Zlatý

celé je to způsobeno zřejmě stoupající teplotou. Neni to nic neobvyklého.

Bronzový

Myslím, že v tomto počasí je na tom hodně lidí podobně. Z horka taky nemám chuť ani jíst. Nicméně, pokud chcete zvýšit svůj apetit , stačí jíst vitamín B.

Pokročilý

Také bych si s tím nelámala tolik hlavu. Já teď také jím velmi málo. Jak už většina tady psala, je horko.

Pokud nemáte nějaké bolesti a nezvracíte. Mělo by to být v pořádku.

Pokud si nejste jistá, jděte se poradit k lékaři. Hlavně pijte hodně vody!!!

Bronzový

Myslím, že pokud vše bylo jak popisuješ, těhotná být nemůžeš. A podle toho, jaké problémy máš, bych řekla, že nechutenství bude spojeno jednak s teplem, jednak s tvým dospíváním a hormonálními změnami v těle. Pokud bys chuť k jídlu neměla dlouhodobě, zajdi k lékaři, prohlídkou určitě nic nezkazíš, ale myslím, že to nebude nic závažného

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.