Nízká tělesná teplota

Moje tělesná teplota je běžně 36,7 ...ale poslední týden mám nízkou teplotu 34,4 - 35,6 , nemám chuť k jídlu, sním sice to co je třeba k obědu,ale pak už jíst nic nechci. Mrznou mi konečky prstu na nohách i na rukách i když jsem v teple...docela jsem i často unavená, nevím čím by to mohlo být, nikdy jsem takhle nízkou teplotu neměla. Neporadíte mi někdo? Děkuju moc.
Doplňuji:
a měřím se digitálním teploměrem,ale vždy když jsem se měřila a horečku jsem neměla tak mi to naměřilo přes 36. A ted jí mám nízkou.

Odpovědi:

Zlatý

Změř se rtuťovým, (dnes u tam je něco jiného než rtuť) a ihned poznáš
proč v nemocnicích digitální nechtějí používat !!

Pokud se chceš měřit digitálním tak jedině per oro ( v ústech). V konečníku je to nepraktické.

Bronzový

kromě nechutenství, unavenosti jiné příznaky nemáte? co zkusit cvičení, zajděte k doktorce a popište problémy

Pokročilý

Možná to bude hypothyreoza - nízká funkce štítné žlázy. stačí jeden odběr krve u obvoďáka a budete to vědět jistě.

Zlatý

Je málo pravděpodobné, že byste měla tak nízkou teplotu. Musela byste být silně podchlazená. Pokud se měříte digitálním teploměrem a nemáte horečku, či zvýšenou teplotu, může teploměr ukazovat velmi nízkou teplotu. Pokud se však necítíte dobře a máte Vámi popisované příznaky, navštivte praktického lékaře.

Zdroj: http://www.ulekare.cz/poradna- lekare/nizke-teploty-vaha-6614 4

Pokročilý

Může to být i nízkým tlakem, ale doporučuji raději navštívit lékaře.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.