pep

Nevíte, proč mně normální jídla chutnají divně a cítím v nich něco jiného?

Podivné chutě
Poslední dobou mi normální jídla chutnají divně a cítím v nich něco pokmínováním a pečením- já cítila nějaké dost voňavé koření, jako je rozmarýn nebo provensálské. Zmrzlinový pohár v cukrárně mi chutnal jako uzené, z hranolek jsem měla pocit kovové pachuti a dovršila to borůvková buchta, kdy bych přísahala, že jím špenát. Z jablka jsem cítila hlínu, játra mi smrděla jako „kadibudka“, vepřové na houbách smrdělo absolutně nechutně – „velbloudem“ (podivný zápach, který si pamatuji z dovolené v Tunisku). Někdy je pocit v ústech tak odporný, že jídlo prostě nesním. Čím to může být?

Jako studentka gymnázia samozřejmě vím, že by mohlo jít o těhotenství, ale jako žena vím určitě, že těhotenství není možné. Děkuji

Odpovědi
Edison

Jsi těhotná.

Mc Merkurion

… nejseš těhotná ??? … jinak jedině doktor, po netu těžko někdo poradí …

yuko

Pokud nejste těhotná, poraďte se s lékařem. Zajímavý článek na toto téma:

Zdroj: https://www.pro­zeny.cz/clanek/me­ni-se-vam-chute-muze-jit-o-banalitu-i-o-priznaky-vaznych-nemoci-28737?amp=1

nyjono

Možná již zde uvedené těhotenství.
Jako studentka gymnazia bys mohla tušit a udělat si těhot.test.
Více ti řekne lékař. Budeš muset za ním zajít.