filda01

Už více než týden nemám hlad ani chuť k jídlu. Co s tím?

Uz od minulého pátku nemám vůbec chuť k jídlu… Už mě to štve. Od soboty do úterý jsem témeř nejedl, ve středu jsem začal jíst, třeba housku denně, ale pak mi bylo na zvracení a nemohl jsme to skoro ani spolknout… Dnes uz jim více, ale chuť pořad nemám a jim mnohem méně jídla nez dříve… Nevim co delat, sním třeba normálně oběd, ale pak mam pocit, ze se musím vyvracet… Začínám upadat do deprese a nevim co dělat… Začalo to, kdyz jsem šel minulý týden na rande a byl jsem trochu nervózní, tak jsme moc nejedl, ale týden!? To přece neni normální.. Co bych mel delat?

Nejlepší odpověď
quentos

V takových případech se nedá dělat nic jiného než zajít k lékaři.

Další odpovědi
gecco

Nejez – ulož si trochu půstu, však ona tě ta nervozita přejde…
😉

zjentek

Tak tohle je průser, jelikož cos za ten týden nesnědl už nikdy nesníš, zkrátka to už nikdy v životě nedoženeš. No a tím se my lidé hodně lišíme- množstvím za život pozřený (žra) hmoty. Takže teď to na tebe nejspíš bude mít nějaké dopady a tak pozoruj, jestli jsou více kladné a nebo víc záporné. Jestli budou příliš pozitivní, tak hned nepropadej panice- to se ti jen z celkový očisty trochu více otevře vědomí. Můžeš pak u toho odlišnýho množství požravin zůstat celý život ale bacha, budeš už pak jiný prototyp!

jáára

V takových případech se nedá dělat nic jiného než si zahulit.

da ny

Jak dopadlo rande ?
Co dělat?
Uklidnit se :)
Zakoupit B Komplex, užívat 3 x denně před jídlem (B Komplex Forte – 1 denně, Pangamin apod.) jíst malé porce, pravidelně každé 3 hodiny.
Neuhnat si stresemzbytečně žaludeční vředy ;).
Případně navštívit lékaře.