HerbiG

Nejucinejsi cvik na bricho …

Nejlepší odpověď
ReHu

Pokud myslíš na spodní část břicha, tak je dobré zvedat nohy vzůru ke stropu. Vleže na zádech zvedni nohy do pravého úhlu nahoru a potom se snaž tahem zvedat zadek pomocí břišních svalů.
Pokud se týče horních partií, je dobré vleže na zádech s pokrčenými koleny přitahovat horní část těla. Je lépe začít malými pohyby, třeba i pouze rameny a postupně zdvih zvětšovat. Pokud budeš při cvicích rotovat(pravý loket k levému kolenu a naopak), posilují se i šikmé břišní svaly. Nejsou dobré trhavé pohyby, většinou se namáhají zádové svaly. Více než velký pohyb s málo opakováním je účinější opakování v sériích. Je důležité správné provedení. Možná by tě měl zpočátku někdo znalý kontrolovat. R.

Další odpovědi
georgia

Sex s milovanou a milující osobou

HOMER

Nevím jistě který je nejúčinnější,ale hodně těžký je stoj na rukou ze sedu s natazenýma nohama(třeba když se při tom držíš opěradel od křesla,nebo třeba žebřin a zvedáš nohy),dále jsou hodně účinné staré známé sedlehy.

Emuska

Doufám, že nemyslíš, že pokud Ti něco poradí, že to uděláš a budeš štíhlá, teda, pokud to neuděláš tak, že z těch typů si nesestavíš sestavičky :) Proložila bych to třeba cvičením s ženami, Praha Prosek má super centrum.