petan

co nejvíce pomáhá na hubnutí stehen ? jaké cviky nebo posilování..

Nejlepší odpověď
Damiana

Hlavně ne nic, co by bylo posilující – se zátěží – třeba spinning je hrůza, po tom stehna dost mohutní. Já jsem pro to, co člověka nejen drží ve formě, ale i baví – takže tanec v jakékoli formě. Já tančím foxtrot(quickstep) a slowfox a vřele doporučuji.

Další odpovědi
venkovan

V televizi jsem viděl pořad, kde leckterý plavec ve stehnech zhubl za pomoci žraloka, či turistovi pomohl medvěd

RyuzakiKate

Mezi nejúčinnější cviky se řadí výpady na jednu nohu a zpátky, dřepy, stoupání a sestupování ze židle nebo když si lehneš na záda a zvedáš nohy, tím si posílíš i břicho…

Já jezdim na skejtu-slalom;) tam se hubne nejvic tam se ti hejbou ruce i nohy proste tam se hubne nejlíp :)))

Jarda Milský

No naprosto stěžejní při snaze o redukci váhy je si uvědomit, že pouze pravidelný pohyb, ať už je to v jakékoliv formě (já třeba už od dětství tancuji a navštěvuji kurz od https://www.331­.cz/tanecni-styly/street-dance/ ), bohužel stačit nebude. Je zapotřebí stanovit si příjem energie, který bude v kalorickém deficitu, aby se váha mohla snižovat. Na to je dobré používat třeba kalorické tabulky.