Rokio

Myslíte si, že se dožiji pohřbu?

Rád bych byl účastníkem pohřbu, ale zatím jsem na pohřbu ještě nebyl. Myslíte si, že se ho někdy dočkám?

Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

řejmě nidko z vašieho okolkí neooustil tento takže jste neměl potsřebu doprovodit ho na poslední cestě. Já spíš řešítm, abych nemusel jít na pohřeb blízkým, je to smutná událost.

Nikdo není věčněvěčně život má svůj konec, takže raději nespekulujte, nepřemýšlejte, nad tím, že můžete obřadu dočkat.

Svého pohřbu se určitě nedočkáte, ani nepřečte si ani své parte Půjde o jiné osoby z okruhu vašich známých.

Další odpovědi
jirka F

Ne, Možná jako duch ano, ale jinak ne. Vlastního pohřbu se nikdo dožít nemůže leda duchové.😑

Justin1

Vlastního pohřbu se člověk obvykle nedožije, to je možné asi jenom ve vtipu, ve filmu nebo v literatuře.

Umírá Skot, kolem něj stojí jeho příbuzní a domlouvají se, že snad nebude nutné vypravovat pohřeb první třídy, druhá třída bude stačit, možná i třetí třída. Umírající řekne: „Pokud chcete, tak já k tomu hrobu ještě zvládnu dojít sám.“

V Červeném trpaslíkovi může člověk přežít svou smrt tak, že se z něj stane hologram.

Ve filmu „Trhák“ (od Smoljaka a Svěráka), což je film o natáčení filmu, je vidět, jak v tom natáčeném filmu jde v pohřebním průvodu i ten pohřbívaný člověk.

V seriálu „Návštěvníci“ děda Drchlík po přesunu do 25. století sleduje záznam svého pohřbu, který se konal poté, co děda Drchlík zmizel z 20. století.

Marty Koller

O tom vůbec nepřemýšlej. Nechtěj to.