rybíz

Myslíte, žebudeme ve starobním důchodě?

Pokud se ho dožijeme, všichni žebráci a bezdomovci, když nejsme schopni ukládat „pouze“ 1000 kč měsíčně na důchod. připojištění?

Nejlepší odpověď
anonym

já doufám že až nebo spíš jestli se dožiji důchodu,už bude vyřešena důchodová reforma,pokud né tak vás všechny žádám nechte místečko pod mostem i mě děkuji

Další odpovědi
led

Nemajte strach, ak sa podarí vtipálkom z EU presadiť odchod do penzie v 70.roku väčšina bude z práce odchádzať od vyčerpania priamo na cintorín. ☹.
v tomto som pesimistka

anonym

Dost pochybuji.Snad postaví víc mostů,začíná být pod nimi těsno.

ReHu

Já to vidím tak, že bude cca 80% bezdomovců. No možná ne přímo bezdomovců, ale na energie už asi nezbyde. Bude to stačit sotva na jídlo.

vecernice

Možná ,že někteří opravdu budeme.Jen si to už většina z nás nebude ani uvědomovat.