Questman

Co trochu noční filozofie?

Začněme třeba u homosexuality.
Myslíte si, že je to jen otázka vkusu jedinců nebo je to duševní choroba, nějaká forma degenerace DNA, na kterou ještě nebyl nalezen lék?

Když na to půjdeme logicky, tak přeci homosexualita je v přírodě nesmysl. Pokud je některý živočich homosexuál, tak jeho rod vymře – jediný životní úděl zvířete, reprodukce, tím tedy selže. Takové zvíře bývá většinou vyhnáno nebo vyčleněno od ostatních, počemž zemře hlady. Příroda je krutá ale chladně logická, nic nedělá bezúčelně. Která zvířata umírají nejčastěji? (bez zásahu člověka, ve volné přírodě)
Ta nemocná, stará, slabá – nepotřebná. Je tedy jasné, že i příroda bere homosexualitu jako slabost či chorobu a postiženého jedince z evoluce vyřadí.
Proč tedy Člověk přistupuje k problému jinak?
Logicky je homosexualita něco jako virus, který znemožňuje reprodukci druhu. Je to tedy nějaký zásah přírody či evoluce, kterým chce zastavit nebezpečně se zvyšující populaci?

Dále tu máme zvyšující se nároky na partnera a to jak u žen, tak i mužů.
Dříve bylo ve vesnici 150 lidí a k 18ti letému Pepíkovi se věkově hodila jen 19ti letá Mařka, takže nebylo o čem diskutovat.
Dneska je téměř nemožné uskutečnit reprodukci bez pomoci omamných prostředků – alkoholu.
Ženy vhodné k reprodukci (tělesně i duševně) jsou buďto posedlé prací či vzděláním, nebo se tak nadhodnocují, že jejich požadavky nesplní žádný muž na Zemi a ony zemřou samy v bytě mezi kočkami.
Ženy nevhodné k reprodukci (duševně) se sice vyspí s každým (což není špatně, je to zábava :3 ) ale reprodukci rodu nezajistí. Narodivší se potomek bude hloupý či jinak slabý.

Takhle tedy dochází k degeneraci lidstva. Je možné, že vlády podporují pro-homosexuální nálady v lidech aby zastavily tento kvantitativní ale nekvalitní růst?

Další otázka. Proč si chudí lidé pořizují tolik dětí, zatímco bohatí a střední většinou maximálně 4? Je to nějaký projev vzdoru chudých, kterým chtějí říct světu něco jako „no co, stejně už jsme chudý, tak ať je nás alespoň hodně“? Vždyť je to na hlavu. Vemte si jen země 3. světa, co peněz se tam sype a přitom je to jako lít benzín do hořící stodoly.
Těch nemocí co tam je, aby rodiče měli jistotu, že alespoň jedno dítě přežije, tak si jich pořídí hned 20 aby to bylo na tuty. Z těch 20ti umře 15 do dvou dní na hlad nebo nemoc. Další 3 díky humanitární pomoci přežijí ještě rok a pak umřou taky. Dvě z nich se dožijí 12ti let, pak se spáří, porodí 30 dětí, ať je to na tuty, a pak umřou nebo se dají k nějakým zlodějům a vydají se krást humanitární dávky aby měli k obědu víc než jednu hranolku z Happy Mealu. Chápete to? Pak vytáhnou pár dětí, aby ukázaly že ty vyhozené miliardy jsou k něčemu, dají do nich x tisíc dolarů aby je naučili číst a psát a používat gumu, natočí je do reklamy a po kampani je pustí zpátky, kde je hnedka okradou, znásilní (čistý maso..) a zabijí. Připadá mi to, jako by ty lidi bavilo házet peníze katovi aby skoro udušeného oběšence odřízl, znovu pověsil a zase odřízl a to pořád dokola, dokud i sám kat nespadne do propadla a nesrazí si vaz, načeš rozbouřené publikum najme dalšího kata a jede nanovo. To je docela morbidní zábava ne? Nedává to smysl. Ženská vyjde před barák, zakopne o bezdomovce, mine pět žebráků a v metru si odsedne od ožraly, načež neváhá projít kolem sirotčince a poslat tři litry „chudáčkům černouškům“ do Afriky. To je zvrácenost, to není o pomoci, to je jen o namlouvání si, že jsem dobrý člověk a že někde v anusu světa těch mých pár korun zachrání malého, chudého, nemocného chlapečka. Ale kdyby měl ten chlapeček bydlet u ní doma, tak by ho vyhodila oknem, protože takovu černou špínu si doma přece nenechá.

Jen takové zamyšlení, pro ty, kteří jsou ochotni číst.
Standart došel, takže se jde spát a přeji hodně veselejších myšlenek :)
Doplňuji:
Sice už je ráno ale po chvilce hledání nacházím potvrzení mé domněnky.
http://1url.cz/Slwy
Podívejte se na tyto zákony. Kde je povolený homos. styk? Téměř vždy v zemích s přemnoženou populací. To podle mě nepřímo potvrzuje moji teorii s vládními plány. Dřív byly celkem často prováděny pokusy o heterosexua­liazaci jedince, mělo by tedy být možné podáváním testosteronu a určitým zásahem do mozku změnit zaměření pacienta, ne?

Aby nedošlo k mýlce, nejsem homofob, mám jednoho dva kamarády co jsou homosexuálové a na pivko si s nima klidně zajdu. Něco jiného je ta verbež co chodí na ty nesmyslné Pride pochody apod. To odsuzuji. Jenom tak přemýšlím :)

Nejlepší odpověď
led

Čriepky nočnej filozofie hovoria o ťažkej bezsennej noci, kedy vidiny prelínali sa s realitou až vznikol chaos, žiariacich farieb pseudopoznávania prírody a jej sprievodných javov. Dobrý pozorovateľ by nevypustil bludy z úst, najprv by si premyslel, čo povedať. Ale na druhej strane, krásna provokatívna téma, môže vzbudiť pozornosť ľudí. Vaše tvrdenia, akoby som čítala výroky rasovo čistých predstaviteľov fašizmu, stačí len mierne upraviť a pridať nevhodné rasy, národnosti, a cesta k sláve a moci je pred nami.
1 – Homosexualita ako hovorí už samotný názov sa týka človeka – homo. Ale tento princíp nie je cudzí ani v samotnej prírode, zjavne máte nedostatočné, alebo mylné informácie. Vaše podanie podáva homosexualitu ako závažnú chorobu, ktorú treba hoci aj násilím liečiť, ale aj homosexuálny jedinec je schopný počať zdravé dieťa. Byť ľavák a nie pravák, je tiež choroba, ktorú treba vyliečiť ?
2 – alkohol a reprodukcia. človek nižšej kategórie je neschopný reprodukcie bez podporných prostriedkov? To myslíte vážne?
3 – deti podľa hodnoty majetku – nemať deti, či maximálne jedno, dnešný štandard tých, zamestnaných na strednom a vyššom poste, uprednostňujúcich karieru pred rodinou. Najprv musím karieru, vybudovať domácnosť, užiť si život, deti môžu prísť až potom, potom ale prichádza únava z vyčerpania, dieťa začína prekážať, ak už konečne príde, smelo môže ´dedo´, miesto ´tata´ vlastnému otcovi.
4 – zjavne pri nočnom polobdení a polospaní, seriály, reklamy, akčné filmy sa splietli s erotikou vysielanou po polnoci, podprahové vnímanie ukladalo informácie len tak, bez evidencie zdroja a témy. Myšlienky v hlave rojili sa ako včely na lúke, teraz len preosiať a precediť, odpad dať bokom a variť len z toho mála, čo zostalo.
Tiež len také zamyslenie…

Další odpovědi
anonym

Ad homosexualita: Evidentně málo čteš. Doporučuji knihu Nahá opice od Desmonda Morrise. Tam se dozvíš víc. Jinak, třeba u dravců, slouží homosexuální styk k potvrzení dominance.

Ad reprodukce: Příroda si už poradila. Musulmani nebo Číňani nás utlučou čepicema.

Ad sex: Jedná se o strategie přežití. Řiká se jim r-strategie a k-strategie. dohledej si to. Zjednodušeně: r-stratégové nepočítají s nosnou kapacitou prostředí a čím víc potomků, tím je pravděpodobnější, že nějaký přežije. Zřejmě je to dáno geneticky. Doporučuji knihu Tabu v sociálních vědách.

Dochy

led: homosexualita není do „homo“ – „člověk“, ale od „homo“ – „stejný“

homosexualita je i v přírodě, četl jsem například o potkanech… Pokud se kolonie rozroste nad roumnou věc, začnou se rodit homosexuální potkani. Takže taková samoregulace.

Ani v současné době není nutný pro reprodukci alkohol. Odborníci jej výrazně nedoporučují…

Současná doba a děti: Kromě toho, že někteří pravděpodobně vydělávají na dávkách (alespoň je o tom pořád slyšet, osobní zkušenost nemám) pak se lidé (teď mluvím o té zodpovědnější části bez problémů s alkoholem a zpravidla pracující) dají částečně rozdělit (trochu přeženu, neberte ve zlém) na ty cílevědomé kariéristy, kteří především vydělávají a jejich smysl života je především pracovní kariéra – těm se do plánů víc než jedno či dvě děti nevejde – a na ty zaměřené spíše na rodinu a na vztahy – těm 4–6 dětí nedělá problém, kariéru si postaví tak, aby rodinu uživili a luxus nevyžadují. Radši si odpracují svých 8 hodin (+ někteří ještě občas melouch) a zbytek času se věnují rodině.

fcoop

Zajímavý způsob uvažování a bez ironie.
Myslím,že je to takový celkem slušný! gulášek,věci,které spolu buď nesouvisí,nebo jen okrajově. Hlavně – to je na ústní debatu a s flaškou něčeho dobrého.
Stručně -NIC,opakuji NIC na tomto světě není náhoda,všechno spěje neochvějně k cíli,ať je jakkoli nepředstavitelný,a to fakt nejsem fatalista.
Řetězce příčin a následků a blabla.

zjentek

je to porucha a reguluje to příroda sama ..kvalitních jedinců je tady po tisíciletí pořád stejné množství (i skrze fakt, že se ti plevelnatí snaží je vyhubit) a to v přesně stanoveném poměru muž – žena. No a ten zbytek je nemohoucí plevel a jakmile příroda ukáže svou moc, plevel se vyhubí sám a fofrem, páč plevel nedokáže existovat samostatně, dokáže jen koexistovat ..příroda(nebo bůh, jak chceš) to má geniálně zredukovaný už teď, buď bez obav. To jen nemohoucí nemají schopnost to viděta rozlišit své poruchy. Mimochodem, nemohoucí plevel poznáš podle faktu, že nedokáží existovat ani bez podpůrných prostředků. Za všechny jsou to syntetické vůně, alkohol, anabolika, make-up a ostatní omítka na „nepřijatelnou“ tvář, farmaceutika, sex mimo své lože, hazard o vlastní prostředky, atd. A homosexualita je přímo ztělesněním této poruchy
Dochy píše absolutní fakta o potkanech a neplatí to pouze u nich ..je potřeba to pochopit :o
Doplňuji:
když budeš tu otázku posunovat takhle dopředu, tak si přečtu víc, než jen ten první odstavec ..jenom tak přemýšlím ,)

Hamon

Možná to chce míň chlastat.

led

Dochy, ďakujem, že čítate môj príspevok