Lolísek777

Můžu si nechat ve 13 letech dát piercing ?

Je mi 13 let a chtěla bych si nechat dát piercing do jazyka. Je to povolené ? Kde se dá sehnat třeba i nelegálně ?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Dcera si dávala ve čtrnácti,ale musela jsem jít s ní.Nebyl problém.

Další odpovědi
iceT

Nelegálně bych to nedělala,jelikož nemáš jistotu,že ti to ten co ti to bude dělat,udělá dobře.Tady je zajímavé čtení,doporučuju přečíst do konce.Nebo aspon prohlídnout obrázky…

http://mejtan­da.blog.cz/0604/pi­ercing-jazyka

klaruška

Pokud s tím souhlasí rodiče a pokud tam pujdou s tebou tak ano. Ale ve 13ti je to celkem nebezpečné. Tvoje tělo ještě není vyvinuto.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.