Peter Poslic

Můžu mít tetování ve 13 letech?

Nechci tetování, ale jen se ptám jestli je to povolené se souhlasem rodičů od 13 let. (Když by mě testovala sestra) nějaké malé nevýrazné tetování

Odpovědi
Reezo

Jako na jednu stranu je to tvoje tělo a ty si s ním můžeš nakládat jak chceš. Každopádně by bylo dobré to aspoň říci rodičům , případně to s nimi probrat více do hloubky.

Já osobně bych nikdy nechtěl mít tetování i když se mi líbí. Nemyslím si, že je úplně fajn mít pod kůží barvu z těžkých kovů nebo něco chemického. Můžou z toho nastat i zdravotní komplikace.

Schluker

Bez ohledu na to, jestli te bude testovat sestra a pak tetovat tater nebo ipacne, se souhlasem rodicu to lze. Ale vrele doporucuju par oet pockat. Ja nad svym tetovanim premyslel hodne let. A ted nelituju, narozdil od ostatnich co znam, kteri to uspechali…

Edison

Tyto otázky se zde opakují. Doporučuji nejprve HLEDAT! Nemluvě o tom, že už při psaní otázky funguje našeptávač.

Zdroj: https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=tetov%C3%A1n%C­3%AD