2vk2

Od kolika mje povolený piecing a tetování?

Od kolika mje povolený piecing a tetování? Od 18?

Nejlepší odpověď
panenka

Tetování
Do 15ti let požaduji přítomnost alespoň jednoho z rodičů (pominu-li fakt, že jít do percingu nebo kérky takhle brzy je neuváženost), mezi 15–18lety stačí písemné potvrzení se jménem, telefonem a datumem a věta: souhlasím aby můj syn/dcera si nechali provést piercing (kam)nebo tetování( kde) a podpis jednoho z rodičů.

Zdroj: http://www.ro­semary.cz/c/do­tazy.html

Další odpovědi
Nikča

Piercing i tetování můžeš mít, kdy chceš, ale do 18ti s povolením rodičů. :)