Godzilla001

Můžu i takto otěhotnět?

Ahoj, už asi 3 roky beru pravidelně HA. Když doberu platíčko, dostanu samozřejmě měsíčky… když mám během těchto dnů pohlavní styk (nechráněný), ale přítel se ,,pustí" ejakulát do kapesníku......je i tak možnost na otěhotnění? Nebo je to tělo těmi prášky tak ,,zblblé" po 3 letech braní HA, že ta pravděpodobnost je malá nebo třeba skoro nulová a abych otěhotněla musela je třeba vysadit ?
Prosím…zdržte se hloupých odpovědí. Opravdu mě to zajímá :) děkuji

Odpovědi
da ny

Pokud chcete otěhotnět, je třeba HA vysadit. Nechat proběhnout alespoň 1 menstruaci a pak „usilovat“ o otěhotnění.
Během menstruace je pravděpodobnost otěhotnění při nechráněném styku často velmi. vysoká Zejména v 2. polovině probíhající menses.
Ženy, které nejsou pod vlivem HA, mají zcela přirozený cyklus, mívají v této době i zvýšený sexuální apetit (příroda je halt příroda). 🙂
Ženě při takto nechráněném styku (kondom) hrozí vyšoká náchylnost k infekci.

Hlada

Otázka je položena nesrozumitelně.
Obecně platí, že při pravidelném užívání HA je žena chráněná i v době mezi jednotlivými platíčky. To je uvedeno v příbalovém letáku. Když budeš chtít otěhotnět, musíš pochopitelně antikoncepci vysadit. Od vysazení je těhotenství možné, ale do přirozeného cyklu se tělo dostane až po několika měsících. Přesnější informace získáš z příbalového letáku a od svého gynekologa.

Edison

Kam se teda jako přítel „udělá“, kdy se „udělá“ jinam?

A co vám na to řekl váš lékař?

Ano, pokud se „udělá“ do kapesníku, je otěhotnění prakticky 100%. I přes HA…

Broukk

Podle mne je šance nulová, HA by měla chránit i v období pauzy. Každopádně bych to nepodcenila a vzala si aspoň kondom.

Kryšpín

Můj spolupracovník je trochu Don Juan / děda mu říká místní kozel / a má názor, nejlépe brát pravidelně HA a ejakulát má dáma polykat, poté funguje jistota na 99%