jandera3

Mohu otěhotnět, byla-li mi postříkána celá vulva semenem?

dekuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Frontinus

Vagina je ta „trubice“ uvnitř, do které se zasouvá penis. Ty máš nejspíš na mysli „to venku“. Tomu se říká vulva. Při ejakulaci na vulvu (tedy nikoliv do vaginy) sice nelze otěhotnění absolutně vyloučit, zejména pokud následují nějaké další sexuální aktivity, které mohou sperma přenést do vaginy, ale riziko otěhotnění je v tomto případě spíše hypotetické. Spermie jsou docela cimprlich a několik málo spermií v nepatrné kapce na otěhotnění nestačí.

Další odpovědi
Klaproth

Výsledek je po prvním vždy nejistý. Pro úpoěch je nutné to několikrát opakovat.

aliendrone

No, pokud CELOU (tedy i vnitřek), tak jde o běžnou situaci po kopulační aktivitě. Je to u lidí nejstarší užívaný způsob přenosu genetické informace a je ověřeno, že funguje. ;) :D Nicméně ani v takovém případě oplodnění není jisté, hraje v tom roli množství faktorů. (počínaje plodností jedinců, konče fází periody)

Pokud máš na mysli pouze vnější postřik poševního vchodu, tak ani to není vyloučené, nicméně značně nepravděpodobné – zvláště pokud vezmeš v úvahu spermiogramy dnešních mužů. (málo spermií, většinou navíc nedostatečně pohyblivých) Ale znáš to, náhoda je blbec a v těhle případech je kulomet (gynekolog) jistota-ta-ta-ta-ta! ;) :D :D

dubraro

Málo pravděpodobné, nikoliv však nemožné.

Kryšpín

Mohu i nemohu, přítel, druh, sponzor, šéf, údržbář, gigolo a podobný pokud nezvládá techniku veleslástí na dámě lze také použít provázek a uzel, dáma přidržuje oba konce a v pravý okamžik chloubu pánů tvorstva zaškrtí