Blackienaaa

Otěhotnění ve vodě?

A ještě by mě zajímalo, jestli může žena/dívka otěhotnět ve vaně/vodě, kdyby tam třeba bylo sperma. Jaké jsou šance na otěhotnění?

Nejlepší odpověď
www

Tak tento důvod těhotenství u rodičů neprojde, poněvadž je nemožný 😁

Další odpovědi
Drap

Nulové

baghira

Ale zase takový sex ve vodě, třeba ve vířivce, je docela fajn. A otěhotnět při něm lze úplně normálně :)

Michal Kole

Ono to asi možné je

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/173428-matka-zaluje-hotel-trinactileta-dcera-pry-otehotnela-jen-pri-koupani-v-bazenu.html

chudst

Take jsem na novinkach cetl, ze naprosto nulove nejsou. Ale temer nulove ano. [Otazka je, jesti mohu brat Novinky za relevantni zdroj…]

Doplnena: tusim snad prave v souvislosti, jakou tu uvadel Michal Kole; ale clanek byl delsi.

mosoj

Pokud spermie trefí tam kam mají, dříve než se utopí tak ano !!