Dismas

Je teoreticky možné takto otěhotnět?

Je možné, aby žena otěhotněla z toho, že se koupala nahá v bazénu, do kterého vypustil své spermie muž?

Odpovědi
Drap

Ne neni to možné, je to nesmysl.

dudu

Pravděpodobnost je stejná jako tvrzení manželky svému choti, že za narození černouška může jeho návyk souložit potmě!!

Kepler

Jednou byla na to téma vedena diskuze v TV a odborník se vyjádřil v tom smyslu, že pravděpodobnost je malá, ale vyloučit to nelze. Jednalo se ale o společnou koupel ve vaně.

Mc Merkurion

… možný je všecko: http://www.fe­ministky.com/vy­poutni-sperma-do-vody