Avatar uživatele
Florbalka

Mohu otěhotnět, pokud se půjdu sprchovat po tátovi a bude ve sprše jeho sperma?

Dobry den, je mi dvanact let. Mam divnou otazku, no zacnu… prvni menstruaci jsem dostala 8. ledna tohoto roku, jeste jsem ji nedostala (mela jsem ji hodne slabou). Nespala jsem s nikym (ja?!), ale chodim se sprchovat po mem tatkovi, a kdyby to tam bylo…, sedam si do sprchy na zem a bych si namydlila hlavu, oholila nohy… bojim se, ze sem tehotna (ale asi by se to splachlo ne? Pres ty kachlicky, a 80 procent menstruacnich cyklu neovuluje v prvnim roce (jeste tak ze zacatku, a byvam tam plus minus 10 minut nez jdu ja a pry 80 procent spermii umira do 20 minut) a navic si rikam jak jinak by ostatni rodiny?! Dekuju za odpoved

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 2941 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Jen to slovo sprchovat je špatně. Otázkou tedy je, jestli je znám nějaký případ, kdy nějaká takto otěhotněla…totiž prý ještě v šedesátých létech se na vsi koupala celá rodina v jedné vaně a vodě (vždy v sobotu) … :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

To je absolutní nesmysl… ale pokud chceš jistotu, tak si zajdi ke gynekologovi, určitě ti to i vysvětlí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Danina65

Na dvanáct let umíš pokládat otázku velice fundovaně…Nechci být hrubá, ale pokud se v té koupelně neděje nic jiného, byl by to medicínský zázrak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

A ako by sa tie spermie do teba dostali ?
A aj tvoj otec by musel vyvinúť istú aktivitu, samé od seba sa von nedostanú.

Upravil/a: isteron

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To ti úplně přesně vysvětlí tvá třídní učitelka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek