Petra02

Muze si policie kdekoliv v cizine najet na ceskou databazi celostatne hledanych osob?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nejen na internetu. Nedávno jsem zmiňoval Schengenský informační systém, do kterého všechny státy Schengenu vkládají informace o všech hledaných osobách, vozidlech dokladech, zbraních apod. Lustrace v SIS např. při běžné silniční kontrole je otázkou ani ne minuty. Samozřejmě třeba ve Venezuele do toho přístup nemají.

Další odpovědi
smayl

určitě když je online na internetu