gejza123

Dobrý večer prosím vás poradí mi někdo?

Dobrý večer prosím Vás chtěl bych se zeptat ještě na jednu věc všem děkuji za odpovědi moc díky a všech odpovědi si vážim,zajimalo by mě jak to vypadá když jě nškdo ve vazbě jen jako obviněny a šeká na trest ,zda je tam sám,nebo co má dovoleno a tak a jak to tam vlastnš vypadá?Děkuji za odpověď díky moc všem......

Odpovědi
Thor841

Jednoduše řečeno, je lepší se těmto ústavům vyhýbat. Vazba samo o sobě je horší než výkon trestu.

ponovotny

mám jen zprostředkované info. tak nemůžu zaručit. Ve vazbě jsi většinou na cele s dalšími obviněnými. Přes den jsou cely otevřené, takže tam funguje pohyb. Ve vazbě jsou všichni jen jako obvinění a čekají na soud. Jak jsem pochopil, pokud tam nepatříš k žádné partě, tak je lepší nic nemít, protože o to přijdeš a většina útoků na druhé je z důvodu krádeže. ´Vazba je především horší v tom, že pokud nejsi Ráth který má speciální podmínky, tak tam budeš potkávat i osoby, které ve výkonu trestu budou v jiné kategorii a ti dokáží mnohem víc znepříjemňovat život. Asi tam nebudeš sám, kdo tam bude poprvé tak koukej kolem sebe. Nediv se, že se tvými otázkami nikdo moc nezabývá, když možná mezi námi sedí někdo kdo byl tvým cílem. Držím palce, aby ses dokázal vrátit do „normálního“ života
Doplňuji:
ve své druhé otázce píšeš, že už máš nějaký kriminál za sebou. A taky do vazby se většinou člověk dostane zatčením a ne že sedí doma u odpovědí.cz a těší se, že tam nastoupí. Jestli si jen děláš prdel tak jsi .....