vychrice

Dobrý den potrebuji pomoc na jakou stranku mam jit když potrebuji pozadat o milost pana prezidenta dekuji moc

Nejlepší odpověď
terry

Na jakou stránku??
Ty chceš žádat prezidenta o milost přes internetové stránky Hradu?
Asi by bylo dobré napsat žádost (bez pravopisných chyb a včetně interpunkce) a odeslat nebo odnést do do prezidentské kanceláře.

Další odpovědi
contakt

Na strance www.hrad.cz mužeš takovou žadost podat elektronicky, postup je tam taky uvedený.Držím palce